Geçmişle Savaş izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (188)
2,598 Görüntülenme

Geçmişle Savaş izle Full HD Tek Parça

()
Geçmişle Savaş direk izle, Geçmişle Savaş tek parça izle 2017 filmleri arasında yer alan geçmişle savaş filmi gerilim kategorisinde yayınlanmıştır. Geçmişle Savaş 2017 Yönetmeni: John L'Ecuyer’ Oyuncular ise: Kelli Williams, Niamh Wilson, Sarain Boylan Filmin Türü: Gerilim olarak belirlenmiştir.

Reklamı Geç
30


Geçmişle Savaş direk izle, Geçmişle Savaş tek parça izle 2017 filmleri arasında yer alan geçmişle savaş filmi gerilim kategorisinde yayınlanmıştır. Geçmişle Savaş 2017 Yönetmeni: John L’Ecuyer’ Oyuncular ise: Kelli Williams, Niamh Wilson, Sarain Boylan Filmin Türü: Gerilim olarak belirlenmiştir.
Tamamen kötü alışkanlıkların içine batmış ve kaybolmuş bir anneyi baz almıştır bu film. Bu anne her gün başını belaya sokmaktadır ve en sonuna kendini hapse attırmıştır. Bulaştığı suçlar gün geçtikçe arttırmaktaydı. Hayattan hiçbir umudu kalmayan anne çocuğunu bile belalardan sıyrılmak adına unutmuştur bile. Uzun yıllar hapse mahkûm edilmiş kadın kendine yeni bir hayat kurma mücadeleleri vermektedir. Her gün çocuğunu düşünen ve hapishaneden çıkacağı günü bekleyen kadın zor günler geçirmekteydi. Gün gelmiştir ve özgürlüğüne kavuşmuştur. Artık yıllarca düşündüğü hayatı yaşamak ve normal bir anne olmak istiyordu. Artık geçmişteki hatalarını tekrarlamak istemeyen anne çocuğunu bulmak istiyordu. Çocuğuna her ne kadar yaklaşmaya çalışsa da geçmişteki hataları bir türlü peşini bırakmamaktadır. Uzun yıllar hapis yatan kadın artık hiçbir şeyden korkmuyor ve onlarla çatışmak istiyordu. Tekrar anne olmak için tüm geçmişiyle savaşacak ve bundan sonraki hayatını anne olarak geçirmek isteyecektir. Yaptıkları için her gün vicdan azabı çeken kadın çocuğu için geçmişini temizlemeye çalışacaktır. Gerilimin yüksek olduğu bu film gerçek bir pişmanlığı da konu almaktadır. Çocuğuna kavuşabilmek için her yolu deneyen ve geçmişinden ders alan bu anne filmin ana konusudur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap