Geçmişin İzinde (Time Renegades) Tek Part İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
202
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Geçmişin İzinde (Time Renegades) Tek Part İzle

Geçmişin İzinde İzle

Bir kore filmi olan Geçmişin İzinde filmi 2015 yılı yapımı mutlaka izlenmesi gereken bir Kore filmidir.Geçmişin İzinde filmi 1985 ile 2015 yılı arasında kurulan bir bağlantıyı konu ediniyor.Geçmişten gelen ve rüyalarına giren bir kadın onun  cinayetinin nedeninin aydınlatılmasını ister.Geçmişin İzinde tek part izle seçeneği ile izeyebilirsiniz.

Gecmisin-İzinde-izle

2015 yılında Dedektif  Gun-Woo geçmişte gerçekleşen ve bugün uzanan bir suç davasındaki kişilerinin hayatlarını rüyalarında görmeye başlar. Rüyalar çok canlıdır ve bu insanların gerçek hayatta yaşandığına yemin edebilir. Dedektif olduğu için bu kadını bulan Woo kadının yıllar önce bir cinayete kurban gittiğini öğrenir. 1985 yılında gerçekleşene olay şöyledir. Bir müzik öğretmeni olan Ji-Hwan bir müzik öğretmedir. Kız arkadaşı olan Yoon-Jung ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Fakat sevgilisi Yoon-Yung’un üzerine bir suç atılmıştır. Bu aşamadan sonra evlilik hazırlıkları yarıda kesilir. Ji-Hwan onu korumak ve kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak hayatta kalamaz ve başarılı olamaz.

Bu sevgi ve tutku dolu hikayenin anısı ile Ji-Hwan Dedektif Gun-Woo’nun rüyalarına girer. Ürkütücü olan da polisin bulması ve onu kurtarması için duygusal ip uçları bırakılmış olmasıdır. Rüyalarında birbirlerinin günlük hayatlarının içine dahil olurlar. Dedektif Woo geçmişte yaşayan Ji-Hwan’ın başından geçen davaya konu olan olayı görür.

Gecmisin-İzinde-turkce-dublaj

Bu olayın çok gerçek olduğunu ve gerçekten bu olayın olduğunu öğrenen dedektif Gun Woo So-Eun ile tanışır ve ikili geçmişte yaşanan suç davasını çözmeye başlar. Cinayetin üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen iki adam da kadını farklı zamanlarda kurtarmak ve olaylar zincirinin için hapsolmuş acılı ruhları serbest bırakabilecek midir? Duygusal ve polisiyenin bilim kurgu ile harmanlandığı bu muhteşem Geçmişin İzinde türkçe dublaj seçeneği ile  kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Olayların nasıl çözüleceği sizi şaşkınlıktan şaşkınlığa sürükleyecek.

Geçmişin İzinde Türkçe Dublaj İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, Dram Filmleri

Yapım: Kore

Yönetmen: Kwak Jae-young

Oyuncular: Im Soo-jung , Lee Ki-woo , On Joo-wan , Lee Jin-wook , Jo Jeong-seok

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Dönüşüm İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: 6

1 izlenme
Ateş Altında Kurtarma İzle Tek Parça

IMDB Puanı: 8.7

2 izlenme
The Sense Of An Ending İzle Full HD

IMDB Puanı: 6.4

10 izlenme
Demiryolu Kaplanları İzle Full HD

IMDB Puanı: 6.1

12 izlenme
Closeness İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: 7.7

12 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?