Geceyarısı Tetikçisi Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 298 Görüntülenme

Geceyarısı Tetikçisi Türkçe Dublaj izle

(2016-ABD)

Yönetmen:

D.C. Hamilton

Oyuncular:

Will Kemp, Brinna Kelly, William Forsythe, Brent Spiner, Doug Jones

Reklamı Geç
30

Geceyarısı Tetikçisi izle

2016 gerilim, suç filmlerinden olan Geceyarısı Tetikçisi, bir tetikçinin hikayesini izleyicilere aktarıyor. Grady adında ki bir adam para karşılığında insanları öldüren bir tetikçidir. Bu adamın bir tür yapı bozukluğu vardır ve vücudu acı hissetmemektedir. Tetikçinin bu özelliği onun için büyük bir avantajdır ve onu daha fazla korkusuz yapmaktadır.


Grady birbirinden zor görevlerin üstesinden gelmiştir ve son bir iş daha alır. Bu iş onun son işidir ve bu işi de başarı ile yerine getirdikten sonra, başka bir iş almayacaktır. Yalnız bu son görev oldukça zordur ve kendisi için oldukça tehlikelidir. Bir görevden döndükten sonra evine gelir ve yatar. Sabah kalktığında ise, hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşacaktır. Grady’nin vücudu artık acıyı hisseder hale gelmiştir ve bu Grady için oldukça zor bir sürecin habercisi olacaktır.


Grady’nin bu görevi çok fazla zordur ve acıyı hissedebiliyor olması onu kara kara düşündürecektir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve Grandy, yüzleşmek istemediği gerçekler ile yüzleşecektir. Zaten zor olan düşmanları, artık çok daha güçlenmiştir. Grandy, bu düşmanlarını yenebilecek ve son görevi de başarı ile sonuçlandırabilecek midir? Hep beraber göreceğiz.

Geceyarısı Türkçe Dublaj izle

Geceyarısı Tetikçisi, IMDB’den 5.2 puan almış bir filmdir ve yönetmen koltuğunda D.C. Hamilton oturmaktadır. Will Kemp, Brinna Kelly, William Forsythe gibi isimlerin yer aldığı bu filmi izlerken beklentilerinizi yüksek tutmamanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Geceyarısı Tetikçisi Türkçe Dublaj izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap