FURY – ÖFKE
3.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.5 /10 (6)
7.6 IMDB Puanı 720 Görüntülenme

FURY – ÖFKE

(2014)

Yönetmen:

David Ayer

Oyuncular:

Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Xavier Samuel, Jason Isaacs
fury-brad-pitt

Fury - Öfke İzle


1945 Yılının Nisan ayında, artık İkinci Dünya Savaşı’ nın son yıllarıdır. Bu sırada Avrupa’ da bir senaryo çiziliyor. Bu senaryo’ da müttefikleri, Amerika’ yı nasıl bitireceklerinin planlarını yapıyorlar. Çok sayıda savaşa katılan ve artık profesyonelleşen ordu komutanı Wardaddy (Brad Pitt), tam bir savaş makinası olan Sherman Tankı’ nı yönetmektedir. Düşman hattı boyunca ilerleyen Wardaddy’ nin onunla birlikte bir tarih yazacak olan profesyonel askerlerden oluşan beş kişilik bir ekibi vardır.

Reklamı Geç
30fury-brad-pitt

Fury – Öfke İzle

1945 Yılının Nisan ayında, artık İkinci Dünya Savaşı’ nın son yıllarıdır. Bu sırada Avrupa’ da bir senaryo çiziliyor. Bu senaryo’ da müttefikleri, Amerika’ yı nasıl bitireceklerinin planlarını yapıyorlar. Çok sayıda savaşa katılan ve artık profesyonelleşen ordu komutanı Wardaddy (Brad Pitt), tam bir savaş makinası olan Sherman Tankı’ nı yönetmektedir. Düşman hattı boyunca ilerleyen Wardaddy’ nin onunla birlikte bir tarih yazacak olan profesyonel askerlerden oluşan beş kişilik bir ekibi vardır. Ellerinde çok az sayıda olan cephanelikleri ve yeterince silahı olmayan Wardaddy ve adamları, Nazi dönemi Almanyası’ nın kalbini vurmak için harekete geçerler. Bakalım Wardaddy ve adamları bu savaştan sağ kurtulabilecekler mi?
fury2
Yönetmen koltuğunda David Ayer’ in yönettiği ve Başrollerinde Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Xavier Samuel, Jason Isaacs’ in oynadığı, aksiyon, dram ve savaş konularının işlendiği bu film bizi 134 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
fury-film
İzleyelim, Görelim…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "FURY – ÖFKE" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap