Free State Of Jones 2016 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
585 Görüntülenme

Free State Of Jones 2016 İzle

Free State Of Jones İzle


2016 yılının ABD yapımı olan Free State Of Jones filmi, Amerika’nın iç savaş döneminde yaşayan bir çiftçinin şahit olduklarını konu edinmektedir.

Free-State-Of-Jones-fragman

Amerika’nın güneyinde maddi durumu iyi olmayan Newton Knight, çiftçilik ile geçimini sağlamaktadır. O dönemin yüksek vergileri ve çatışmalarından bıkmış olan Newton Knight, 1862’de gerçekleşen Corinth Savaşı’ndan sonra birçok çiftçi, köle ve firari gibi Güney Konfederasyonu’nu terk etmiştir. Jones County, Mississippi’de yapılan başkaldırıya öncülük eden Newton Knight, izleyicilerine bağımsız bir devlet kurma çabalarını izleme keyfi yaşatmaktadır. Hükümet ile isyancıların çatışmasını konu alan bu film, izleyicilerine idealleri doğrultusunda ilerleyen grupların hedeflerine ulaşmak için verdikleri çabanın hikâyesini hissetme şansını sunmaktadır.

Free State Of Jones 2016 film; Yapımcılığını Gary Ross’un ve Scott Stuber’in üstlendiği Free State Of Jones filminin, kamera arkasında yönetmen olarak Gary Ross’u görmek mümkün. Filmin senaryosunu Gary Ross’un ve Leonard Hartman’ın üstlendiği film tecrübeli oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Filmin başrollerinde Matthew Mc Conaughey, Keri Russell, Mahershala Ali, Gugu Mbatha-Raw ve Lara Grice gibi alanında başarılı oyuncuları gördüğümüz bu film, akıcı konusu ile film severlerin film listelerinde baş sıralara oturmaktadır. Amerika tarihinden kalıntıları izleyicileri ile paylaşan filmi, geçmişin tozlu defterlerini açarak kendinizi tarihin derinliklerinde bulmanızı sağlayacaktır. Sivil savaşı konu alan Free State Of Jones filmi, heyecan dolu sahneleri ile film severlerin ilgi odağı olmaktadır.

Free-State-Of-Jones-İzle

Çekici senaryosu ile sayılı savaş filmleri arasına girmeyi başaran Free State Of Jones filmi, film müzikleri ile de başarısını kanıtlamaktadır. Dramatik sahneler ile aksiyonu bir arada yaşayabileceğiniz bu film, heyecan verici sahneleri ve tarihe ince dokunuşları ile farklı filmler arasına girmektedir. Sürükleyici sahneleri ile merak hissini yaşatan bu film, tarih severlerin de ilgisini çekmektedir.

Free State Of Jones Alt Yazılı İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Free State Of Jones 2016 İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap