Fildişi Kule 2014 Direk İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 435 Görüntülenme

Fildişi Kule 2014 Direk İzle

(2014 ABD)

Yönetmen:

Andrew Rossi

Oyuncular:

Jerry Brown, Richard Arum, Jamshed Bharucha, Elizabeth Armstrong, David Bone

Reklamı Geç
30

Fildişi Kule 2014 Direk İzle

Aileniz ile birlikte öğrenmek için ve Amerika’daki okullar hakkında merak ettiğiniz sorular ile ilgili cevapları Fildişi Kule izle diğinizde alabileceğiniz bir belgesel yapımı olmuş Fildişi Kule.
Andrew Rossi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu da yine Andrew Rossi’nin kaleme aldığı belgesel filmde tarih ön planda tutuluyor. Andrew Rossi daha önce de belgesel yönetmiştir. New York hakkında 2 belgesi olan yönetmenin belgeselleri Eat This New York, The First Monday in May ve A Year İnside The New York Times adlı belgesellerdir.

indir-2

Fildişi Kule HD İzle

Belgesele göre 7 ortalamalı İmdb puanı olan Fildişi Kule belgeselinde Jerry Brown, Richard Arum, Jamshed Bharucha, Elizabeth Armstrong ve David Bone isimlerinin belgeselde oyuncu olarak yer almıştır. Belgesel tarzdaki Fildişi Kule’yi sitemiz aracılığı ile kaliteli görüntüde Fildişi Kule Full izle ya da Fildişi Kule Tek Part izle izle seçenekleri ile izlemeniz mümkün olacaktır. Sitemizden sadece belgesel değil, yerli ya da yabancı çeşitli tarzlarda pek çok filmi yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

indir-3

Fildişi Kule Online İzle

Amerika’daki eğitimin yeterliliği ve işleyişi ile ilgili bilgi veren bu belgesel tarih de içermektedir. Eğitimin tüm ülkelerde gerekliliği tartışılmaz olarak eğitimin alması yönünde görülürken kimi ülkelerde eğitim seviyesi oldukça düşük seviyede bulunmaktadır. Okuryazar oranının, refahın, bilim adamlarının ve buluşların fazla olduğu Amerika’daki eğitim de herkes tarafından görülebilsin diye Andrew Rossi tarafından yönetilerek beyazperdeye aktarılmıştır. Belgesel 2014 yapımıdır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Fildişi Kule 2014 Direk İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap