Fatal Intuition Türkçe Altyazılı İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
161
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Fatal Intuition Türkçe Altyazılı İzle

Fatal Intuition Full HD İzle

Kore sinemasının global sinema sektörü üzerindeki etkisi, artık hemen hemen bütün otoriteler tarafından kabul edilmiş ve beğeni toplayan bir hal almıştır. Genel olarak gerilim ve aksiyon temaları üzerine yapımlar ile karşılaşılan Kore sineması, çağın teknolojisine uygun olan çekim teknikleri ve başarılı oyunculukları ile konunun izleyici tarafından daha iyi algılanmasını da oldukça başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Fatal-Intuition-Turkce-Altyazili-İzle

Modern Kore sinemasının en son örneklerinden biri olan Fatal Intuition, sürükleyici atmosferi sayesinde mistisizm ve aksiyonun en iyi şekilde harmanlandığı yapımlardan biri olma özelliğini de taşıyor.

Fatal Intuition türkçe altyazılı şekilde izleyebilirisiniz. Filmin konusu ise alışılan aksiyon ve gerilim konulu filmlerden daha farklı oluyor. Ebeveynleri geçirmiş oldukları trafik kazası sonucu sebebiyle hayatta olmayan Jang-Woo (Joo Won) ve Eun-Ji (Ryoo Hye-Young), hayata karşı yalnız kalmış iki kardeştir. Anne ve babasının ani ölümünden sonra kız kardeşine karşı daha korumacı olan Jang-Woo, kardeşi için oldukça çaba sarf etmektedir. Bir akşam dışarıya çıkan Jang-Woo, eve döndüğü zaman kız kardeşini bulamaz. Kısa bir süre sonra kardeşinin öldürüldüğünü öğrenen Jang-Woo, ortada herhangi bir delil olmaması sebebiyle katilin bulunmaması yüzünden kendi arayışı içerisine girer.

Fatal-Intuition-izle

Kız kardeşinin katilini ararken karşısına çıkan gizemli Shi-Eun (Lee Yoo-Young), Şamanizm mensubu olması ve mistik güçleri sebebiyle toplum içerisinde iyi ilişkiler kuramamıştır. Ölen kişilerin ölmeden önceki anlarını görebilen Shi-Eun, bu yeteneği ile Jang-Woo’ya oldukça yardımcı olacaktır. İkili bir süre sonra, bir eczacı olan Min’den (Yu Hae-Jin) şüphe duymaya başlayacaklardır.Fatal Intuition full hd izle seçeneği ile sizleri buluşturuyoruz.

Fatal Intuition İzle

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim

Yapım: South Korea

Yönetmen: Yoon Joon-Hyeong

Oyuncular: Won Joo, Hae-jin Yoo, Lee Yoo-Young

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Sera İzle Tek Parça Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
First Kill İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

2 izlenme
İcarus İzle Full HD Alternatif

IMDB Puanı: 8

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?