Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle Full HD Tek Parça 720p
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (20)
667 Görüntülenme

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle Full HD Tek Parça 720p izle

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi Türkçe Dublaj sansürsüz izle, Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi full hd 1080p direk izle, Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi 2018 yılı Danimarka, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımı bir fantastik türdeki bir film olarak sinema severlere sunulmaktadır. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunur? filminin devamı olarak çekilen bu yapımda konu ise film severlerin oldukça fazla dikkatini çekmektedir. Serinin bu filminde karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander'ın yardımı ile Amerika Birleşik Devletleri'nin Sihir Kongresi tarafından yakalanmıştır. Fakat bu yakalama başarılı olmaz ve karanlık büyücü kaçmayı başarır. Sonrasında kendine ne yapacağından habersiz olan ve amaçlarını açıklamadığı müritler toplamaya başlamıştır. Gerçek planı ise büyü dünyasından uzak ve büyü yapmayı bilmeyen insanların hepsine hükmedebilecek bir büyücü ordusu yetiştirmektir. Büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore ise eski öğrencisi olan ve büyü konusunda oldukça başarılı olan Newt Scamander'dan yardım istemektedir. Hayatında karşılaşamayacağı kadar büyük bir güçle karşılaşacak olan Newt tehlikenin farkında değildir ve gerçek dostluklar ile aile bağları konusunda da sevgisi ile sadakati arasında oldukça zor anlar yaşayacağı çok zor bir yola girecektir.

Reklamı Geç
30


Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi Türkçe Dublaj sansürsüz izle, Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi full hd 1080p direk izle, Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi 2018 yılı Danimarka, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımı bir fantastik türdeki bir film olarak sinema severlere sunulmaktadır. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunur? filminin devamı olarak çekilen bu yapımda konu ise film severlerin oldukça fazla dikkatini çekmektedir. Serinin bu filminde karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın yardımı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Sihir Kongresi tarafından yakalanmıştır. Fakat bu yakalama başarılı olmaz ve karanlık büyücü kaçmayı başarır. Sonrasında kendine ne yapacağından habersiz olan ve amaçlarını açıklamadığı müritler toplamaya başlamıştır. Gerçek planı ise büyü dünyasından uzak ve büyü yapmayı bilmeyen insanların hepsine hükmedebilecek bir büyücü ordusu yetiştirmektir. Büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore ise eski öğrencisi olan ve büyü konusunda oldukça başarılı olan Newt Scamander’dan yardım istemektedir. Hayatında karşılaşamayacağı kadar büyük bir güçle karşılaşacak olan Newt tehlikenin farkında değildir ve gerçek dostluklar ile aile bağları konusunda da sevgisi ile sadakati arasında oldukça zor anlar yaşayacağı çok zor bir yola girecektir.
Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi Harry Potter film serisinin severleri tarafından oldukça ilgi gören bir film olarak oyuncu kadrosunda yer alan Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller gibi oyuncuların yanı sıra yönetmenliğini yapan David Yates ile de oldukça fazla ilgi çekmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2, Fantastic Beasts and Where to Find Them 2

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap