Fairy Tail: Dragon Cry izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (4067)
74,949 Görüntülenme

Fairy Tail: Dragon Cry izle Full HD Tek Parça izle

Fairy Tail: Dragon Cry direk full hd izle, Fairy Tail: Dragon Cry tek parça 1080p sansürsüz izle, Günümüzde sinema severler tarafından oldukça fazla ilgi gören film türlerinden bir tanesi olan Japon animeleri arasında son derece ilgi çekici dizi serisinin beyaz perdeye uyarlanan filmi ile beraber, izleyenlere aksiyon ve macera dolu anlar yaşatmaktadır. Natsu Drangneel ve arkadaşları, birlikte bu macerada son derece tehlikeli anlar yaşayacaktır. Tüm karanlık sırları ortaya çıkarmak ve düşmanları ile büyük bir mücadelenin içerisine girecekleri bu filmde, dünyayı yıkımdan kurtarmak için ellerinden geleni yapmak adına Stella Krallığı'na doğru yola çıkarlar.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Fairy Tail: Dragon Cry izle

Fairy Tail: Dragon Cry direk full hd izle, Fairy Tail: Dragon Cry tek parça 1080p sansürsüz izle, Günümüzde sinema severler tarafından oldukça fazla ilgi gören film türlerinden bir tanesi olan Japon animeleri arasında son derece ilgi çekici dizi serisinin beyaz perdeye uyarlanan filmi ile beraber, izleyenlere aksiyon ve macera dolu anlar yaşatmaktadır. Natsu Drangneel ve arkadaşları, birlikte bu macerada son derece tehlikeli anlar yaşayacaktır. Tüm karanlık sırları ortaya çıkarmak ve düşmanları ile büyük bir mücadelenin içerisine girecekleri bu filmde, dünyayı yıkımdan kurtarmak için ellerinden geleni yapmak adına Stella Krallığı’na doğru yola çıkarlar.

Fairy Tail: Dragon Cry Direk İzle

Dragon Cry adlı eser sihirli bir eserdir. Aynı zamanda bu gücün dünyayı yok edebilecek bir etkiye sahip olduğu da bilinmektedir. İyilerin elinde uzun süre Fiore Krallığı’nda kalmış olan bu eser, sonrasında çeşitli yollar ile Stella Krallığı tarafından çalınmıştır. Bunun üzerine Natsu, Lucy, Gray, Erza, Wendy, Happy ve Carla Dragon Cry’ı Stella Krallığı’ndan alarak yeniden Fiore Krallığı’na getirme görevi verilmiştir. Stella Krallığı’na geldiklerinde ise Kral Animus ve onun emrinde çalışmakta olan Zach ve Sonya ile amansız bir mücadelenin içerisinde kendilerini bulacaklardır. Ancak bu mücadelede entrikalar dolu son derece heyecan verici bir macera onları bekliyor olacaktır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap