Fahrenheit 451 izle Türkçe Dublaj 720p
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (61)
4,398 Görüntülenme

Fahrenheit 451 izle Türkçe Dublaj 720p

Fahrenheit 451 Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Fahrenheit 451 türkçe alt yazılı direk izle, Bilim kurgu filmleri severlerin 2018 yılında oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu filmler arasında yerini alan ve son derece etkileyici konusu ile beraber izleyenlerine keyifli anlar yaşatan Fahrenheit 451 filmi, birbirinden değerli oyuncularla beraber renklenmektedir. Filmde anlatılan konu olarak ise dünya sonu senaryolarından biri konu alınmaktadır. Karanlığın içinde yok oluşunu bekleyen dünyada düzen tamamen çökmüştür. Dünyada bulunan ve toplanan tüm kitaplar ise itfaiyeciler tarafından yakılarak imha edilmektedir. İtfaiyecilerin artık asli görevi budur. Medya ve bürokratlar ise pis işleri yürütmekle görevli ve bu işlerle meşguldürler.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Fahrenheit 451 izle

Fahrenheit 451 Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Fahrenheit 451 türkçe alt yazılı direk izle, Bilim kurgu filmleri severlerin 2018 yılında oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu filmler arasında yerini alan ve son derece etkileyici konusu ile beraber izleyenlerine keyifli anlar yaşatan Fahrenheit 451 filmi, birbirinden değerli oyuncularla beraber renklenmektedir. Filmde anlatılan konu olarak ise dünya sonu senaryolarından biri konu alınmaktadır. Karanlığın içinde yok oluşunu bekleyen dünyada düzen tamamen çökmüştür. Dünyada bulunan ve toplanan tüm kitaplar ise itfaiyeciler tarafından yakılarak imha edilmektedir. İtfaiyecilerin artık asli görevi budur. Medya ve bürokratlar ise pis işleri yürütmekle görevli ve bu işlerle meşguldürler. Guy Montah ismindeki bir itfaiyeci ise tanışmış olduğu bir kız sayesinde hem kendini hem de içerisinde yaşamakta olduğu dünyayı ve bununla beraber kendi yaşantısını sorgulamaya başlamıştır. Bununla beraber de kitapların hepsini ezberlemeye çalışan, kitapların yok edilmesine karşı çıkan bir grubun yer altı dünyasında yaşamaya devam ettiği Montah tarafından öğrenilir. Dünyanın eski düzenine kavuşması ve yeniden eski haline gelebilmesi de bu insanların elindedir.

Fahrenheit 451 Direk İzle

Dünyanın kaderinin yer altı dünyası içerisinde kitapları ezberlemekte olan ve burada yaşamını sürdürerek, kitapların yok edilmesine karşı çıkmak üzere çalışmalar yapan bir grup insanın ellerinde olması de Montah’ı oldukça fazla etkilemiştir. Aralarına katıldıktan sonra bu düzene dur demek için bir başkaldırı planı hazırlarlar. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap