cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Romantik Komedi İzle

969
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Romantik Komedi İzle

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Romantik Komedi izle

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu izle

Evlenmek üzere olan iki gencin hikayesinin anlatıldığı Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Romantik Komedi İzle  yerli romatik komedi filmi olan Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu filmi Alper ve zehranın hikayesinin anlatıldığını öncelikle söylemek isteriz 2015 yerli romantik komedi filmleri arasında oldukça başarılı olan Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu romantik komedi filmi.

eski-sevgiliyi-unutmanin

Zehranın babasının evlenmelerini karşı çıkmasına rağmen düğün hazırlıklarına başlayan Alper ve Zehra çiftimiz sonun bütün hazırlıkları tüm aksiliklere rağmen tamamlar ve düğün günü gelir çatar alper bir anda ne yaptıklaraının farkına varır ve kendi kafasında kurguladığı gerçeklikler ile hiçde alakası olmayan heyaller görmeye başlar. Ve Kendi düğününden kaçar.

eskii-sevgiliyi-unutmanin-10-yolu

Alper Çok Geçmeden Yaptığı hatanın farkına varır ama iş işten çoktan geçmiştir yaptığı hatanın fakına varan alper zehra ile tekrar barışmak istediğini yalvarırcasına belirtmesine rağmen başarılı olmaz zehra artık olmaz der. Alperde bu işin olmayacağını ve zehra tarafından affedilmeyecenin farkına vardığından yakın arkadaşı Mutluya konuyu açar ve Mutlu’da ona bir aşk doktoru önerir Aşk doktoruna giden Alper Doktorun ona Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Adında Bir reçete verir ve komedi burda terkrardan tüm hızıyla başlar. Yönetmenliğini Biray Dalkıran üstlendiği ,Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan gibi kaliteli oyuncularun olduğu Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Romantik Komedi Filmi Sitemiz filmkomedi.com Adresinde Yerli Komedi Katagorimizde bulabilirsiniz Filmkomedi.com İyi Seyirler Diler..

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu 2015 izle

Tür: 2015 Filmleri, 2015 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle, Yerli Komedi

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5,1

Yönetmen: Biray Dalkıran

Oyuncular: Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?