Er Ryan’i Kurtarmak izle Full HD Tek Parça
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
123 Görüntülenme

Er Ryan’i Kurtarmak izle Full HD Tek Parça

(ABD-1998)

Yönetmen:

Steven Spielberg

Oyuncular:

Matt Damon, Tom Hanks, Tom Sizemore, Vin Diesel

Er Ryan'i Kurtarmak izle


İkinci Dünya Savaşı’nı konu alarak meydana getirilen filmlerin sayısı oldukça fazla olmasına rağmen hiçbiri Er Ryan'i Kurtarmak kadar başarılı olamamış; bu film kült ve dram türlerinde her zaman daha da ön planda olmayı başarmış bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekmiş bir film projesi olarak hatırlanmıştır. Er Ryan'i Kurtarmak adlı yapım aynı zamanda da etkileyici savaş sahneleri ile de büyük ilgi çeken bir proje özelliğini de taşımaktadır.

Reklamı Geç
30

Er Ryan’i Kurtarmak izle

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alarak meydana getirilen filmlerin sayısı oldukça fazla olmasına rağmen hiçbiri Er Ryan’i Kurtarmak kadar başarılı olamamış; bu film kült ve dram türlerinde her zaman daha da ön planda olmayı başarmış bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekmiş bir film projesi olarak hatırlanmıştır. Er Ryan’i Kurtarmak adlı yapım aynı zamanda da etkileyici savaş sahneleri ile de büyük ilgi çeken bir proje özelliğini de taşımaktadır.

Er Ryan’i Kurtarmak adlı yapımın konu itibarıyla aynı ailenin biri hariç tüm çocuklarının erkek çocuklarının askerde şehit olması üzerine kalan tek kişinin kurtarılma operasyonunu konu alan bir filmdir. İlk olarak Normandiya Çıkarması sahnesi ile büyük beğeni toplayan Er Ryan’i Kurtarmak adlı yapım; etkileyici savaş sahneleri ile de büyük bir ilgi gören yapımlar arasında kendine yer bulmuştur.

Er Ryan’i Kurtarmak izle Tek Parça

Savaş türünde kendini gösteren Er Ryan’i Kurtarmak adlı yapım; oyuncu kadrosu ile de büyük bir ilgi çeken yapımlar arasında yer almaktadır. Steven Spielberg imzası taşıyan bu savaş türündeki yapımda Matt Damon, Tom Hanks, Tom Sizemore ve Vin Diesel gibi isimler yer alarak; etkili performanslarını göstererek; görsel sanat dalında etkili bir film projesini ortaya çıkması anlamında önemli birer etken olarak kabul görmüşlerdir. Er Ryan’i Kurtarmak adlı yapım vizyona girmesinden bu yana halen daha izlenebilecek bir yapım olarak da görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sevginin Gücü izle Full HD Tek Parça başlıklı filmimizde Sevginin Gücü hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Er Ryan’i Kurtarmak izle Full HD Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap