Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mİ izle Tek Parça 1080p Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (873)
25,287 Görüntülenme

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mİ izle Tek Parça 1080p Seyret izle

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Sinema Çekimi İzle, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mİ Filmini İzle, Youtube Türkiye’nin en çok abonesi olan 2. Kanalı NDNG Enes Batur kanalının sahibi Enes Batur bu sefer de karşımıza beyazperdede karşımıza çıkıyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Erdem Karahan üsteleniyor.  110 dakikalık filmin diğer adı ise Enes’in Oyunu olarak geçiyor. Gişe rekorları kıran filmin konusu Enes Batur’un kendi hayat hikayesinden uyarlanmış. Annesi ve babası birer memur olan Enes Batur ailenin tek çocuğudur. Evde genellikle onunla ilgilenecek ve birlikte zaman geçirecek biri olmadığı için Enes, Küçük yaştayken bilgisayar oyunlarına merak sarar. Bilgisayar oyunlarına karşı olan tutkusu günden güne büyüyen Enes bu oyunların hayatını şekillendireceğini ilk başta aklından bile geçirmez. Youtube üzerinden oyun videoları çekmeye başlayan Enes geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Artık bir ünlü olarak görüldüğü Youtube ve severek oynadığı oyunları barındırdığı için bilgisayar onun vazgeçilmezi olmuştur. Çoğu aile gibi Enes’in ailesi de eğitimini düşündüğü için Enes ile karşı karşıya gelecektir.  Olaylar ise tam bu sırada karışmaya başlayacaktır.

Reklamı Geç
30Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Sinema Çekimi İzle, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mİ Filmini İzle, Youtube Türkiye’nin en çok abonesi olan 2. Kanalı NDNG Enes Batur kanalının sahibi Enes Batur bu sefer de karşımıza beyazperdede karşımıza çıkıyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Erdem Karahan üsteleniyor.  110 dakikalık filmin diğer adı ise Enes’in Oyunu olarak geçiyor. Gişe rekorları kıran filmin konusu Enes Batur’un kendi hayat hikayesinden uyarlanmış. Annesi ve babası birer memur olan Enes Batur ailenin tek çocuğudur. Evde genellikle onunla ilgilenecek ve birlikte zaman geçirecek biri olmadığı için Enes, Küçük yaştayken bilgisayar oyunlarına merak sarar. Bilgisayar oyunlarına karşı olan tutkusu günden güne büyüyen Enes bu oyunların hayatını şekillendireceğini ilk başta aklından bile geçirmez. Youtube üzerinden oyun videoları çekmeye başlayan Enes geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Artık bir ünlü olarak görüldüğü Youtube ve severek oynadığı oyunları barındırdığı için bilgisayar onun vazgeçilmezi olmuştur. Çoğu aile gibi Enes’in ailesi de eğitimini düşündüğü için Enes ile karşı karşıya gelecektir.  Olaylar ise tam bu sırada karışmaya başlayacaktır.
Youtube Türkiye’nin çoğu ünlü yüzünün de bulunduğu “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi” filmi, Youtube Türkiye’de gündeme bomba gibi düşmüştür. Filmin yönetmenliğini daha önce birçok komedi filmi çeken Kamil Çetin yapmaktadır. Filmde Youtube fenomenlerinin dışında Ceyda Düvenci ve Kerem Fırtına gibi deneyimli isimler de yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap