EN SÜPER KAHRAMANLAR
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 376 Görüntülenme

EN SÜPER KAHRAMANLAR

(2016)

Yönetmen:

Kyung Ho Lee ve Wonjae Lee

Oyuncular:

Taylor Kitsch, Jennette McCurdy, James Woods

En Süper Kahramanlar İzle


Tematik bir parkta tamircilik yapan Sam, çocukluk aşkı olan ve hala çok sevdiği Sue ile ilgili uykusunda rüyalar görmektedir. Yabancı komedi sam bir tane altın yüzüğün onun kalbine girmek için yeterli olacağına inanır ve ona evlenme teklifi yapmak için her şeyi hazırlar. Ancak Oscar da Sue’ ya aşıktır ve o da Sam’ in yüzüğüne benzer bir yüzükle ortaya çıkar.

Reklamı Geç
30377975

En Süper Kahramanlar İzle

Tematik bir parkta tamircilik yapan Sam, çocukluk aşkı olan ve hala çok sevdiği Sue ile ilgili uykusunda rüyalar görmektedir. Yabancı komedi sam bir tane altın yüzüğün onun kalbine girmek için yeterli olacağına inanır ve ona evlenme teklifi yapmak için her şeyi hazırlar. Ancak Oscar da Sue’ ya aşıktır ve o da Sam’ in yüzüğüne benzer bir yüzükle ortaya çıkar. Sam, Oscar’ ın hain planlarını ekarte edebilmek için robot olan süper kahramanlarla iş yapmak ve Oscar’ ın Sue için hazırladığı kötü planlarını yok etmek için kolları sıvar. Sam, bu macera da asla bir yüzüğün değerli olmadığını, asıl değerli olanın kalbin ve sevginin sıcaklığı olduğunu anlayacaktır.
196793
Yönetmen koltuğunda Kyung Ho Lee ve Wonjae Lee’ nin yönettiği ve Başrollerinde Taylor Kitsch, Jennette McCurdy, James Woods’ un oynadığı macera ve aksiyon konularının işlendiği anime tarzındaki bu film bizi 82 dakika boyunca ekrana kitleyecektir.
x240-i_6
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "EN SÜPER KAHRAMANLAR" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap