Elvis Nixon Fragman


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
131
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Elvis Nixon Fragman

Elvis Nixon Fragman Film izle

Elvis Nixon Fragman Film izle

19 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek olan Elvis Nixon filmini izleyenler, gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanmış oldukça etkileyici bir yapım. Yönetmen koltuğunda Liza Johnson’un oturmuş olduğu film 1 saat 26 dakika sürecek. Tarihi ve biyografik gerçek bir öyküyü, komedi şeklinde seyircisine aktaracak olan Elvis Nixon filmi ile, etkileyici bir film gecesi geçirmeye hazır olun. Amerika Birleşik Devletleri’nin yapımı altında çekimleri tamamlanan ve vizyona girmeye hazır olan Elvis Nixon filmi, tarihi ve biyografik gerçek bir hayat öyküsüne komedi tadıyla yaklaşmayı amaçlamıştır. Amacına ulaşıp ulaşmadığını ise vizyona girdiği günden itibaren gösterecektir.

Elvis-Nixon-filmi

Usta oyuncular Michael Shannon, Kevin Spacey, Alex Pettyfer, Tate Donovan, Colin Hanks, Sky Ferreira ve Johnny Knoxville başrolleri paylaşmaktadırlar. Senaryoyu yazan ünlü senaristler ise Joey Sagal, Hanala Sagal ve Cary Elwes’tir. Gerçek hayattan kesitleri son derece iyi bir şekilde araştırarak ve doğruluğu yansıtmaya dikkat ederek yazmışlardır.

Vizyona girdiği andan itibaren oldukça büyük bir seyirci kitlesine ulaşacağından hiç şüphe yoktur. Eğer sizler de biyografisi oldukça etkili olan ve tarihe damga basan Elvis Nixon’un hayatını merak ediyorsanız, mutlaka izlemeniz gereken bir film olduğu aşikardır. Vizyona girme tarihi heyecanla beklenen filmde tarih buram buram kokarken insanlar aynı zamanda kahkahalara boğulacaklardır.

Elvis-Nixon-Fragman

12 yapımcı altında çekimleri tamamlanan Elvis Nixon filmde, asıl konu ise Elvis Presley’in 1970 yılında ABD başkanı Richard Nixon’a 6 tane mektup yazmasıyla başlamaktadır. Bu mektuplarda belirtilen en büyük istek ise Elvis Presley’in Beyaz Saray’a olan merakı ve ziyaret etmek istemesidir. Bu istek üzerine Beyaz Saray’ı ziyaret etmesi, ortaya çıkan ilginç görüşme ve diyaloglar, tarihe damga vuran bir olay filmde net bir şekilde ele alınmıştır ve perdeye aktarılmaya hazırdır.

Elvis Nixon Fragman Full Hd izle

Tür: Fragman

Yapım: ABD

Yönetmen: Liza Johnson

Oyuncular: Michael Shannon, Kevin Spacey, Alex Pettyfer

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?