Elveda Christopher Robin izle Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (113)
7.2 IMDB Puanı 1,866 Görüntülenme

Elveda Christopher Robin izle Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça izle

Elveda Christopher Robin sansürsüz izle, Elveda Christopher Robin filmini izle, Elveda Christopher Robin filmi izleyenlerine oldukça kaliteli dakikalar geçirtecek ve aile ile izlenebilecek, 2017 yılı filmleri arasında en iyi dram filmleri arasına girmeyi başarmıştır. IMDB'den almış olduğu 7,2'lik puan da bunu tasdikler niteliktedir. Filmde anlatılan konu da oldukça merak uyandırır bir tarzdadır. Babası ile huzurlu ve sakin bir hayat sürmekte olan Christoper, oyuncakları ile oynamakta olan bir çocuktur. Hayal dünyası oldukça geniş olan bu çocuk oyuncakları ile oldukça ilginç bir ilişkiye sahiptir. Babası ise bu durumdan oldukça fazla etkilenmekte ve kendisine bu durum bir ilham ışığı oluşturmuştur. Bir süre sonra bu ilham doğrultusunda ortaya Winnie isminde ikonik bir karakter çıkmıştır. Birinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinin ardından herkese bir umut ışığı olmak amacı ile çıkarılmış olan masallar, İngiltere halkını rahatlatmaktadır. Bir süre sonra oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşacak ve büyük bir başarıya ulaşacak olan Christopher'ın hayatı ise bir anda değişecektir. Tüm dünya Christopher Robin'i gözlemekteyken tekrar aile olabilmenin gerekliliklerini yerine nasıl getireceği ise büyük bir soru işareti olmaktadır.

Reklamı Geç
30Elveda Christopher Robin sansürsüz izle, Elveda Christopher Robin filmini izle, Elveda Christopher Robin filmi izleyenlerine oldukça kaliteli dakikalar geçirtecek ve aile ile izlenebilecek, 2017 yılı filmleri arasında en iyi dram filmleri arasına girmeyi başarmıştır. IMDB’den almış olduğu 7,2’lik puan da bunu tasdikler niteliktedir. Filmde anlatılan konu da oldukça merak uyandırır bir tarzdadır. Babası ile huzurlu ve sakin bir hayat sürmekte olan Christoper, oyuncakları ile oynamakta olan bir çocuktur. Hayal dünyası oldukça geniş olan bu çocuk oyuncakları ile oldukça ilginç bir ilişkiye sahiptir. Babası ise bu durumdan oldukça fazla etkilenmekte ve kendisine bu durum bir ilham ışığı oluşturmuştur. Bir süre sonra bu ilham doğrultusunda ortaya Winnie isminde ikonik bir karakter çıkmıştır. Birinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinin ardından herkese bir umut ışığı olmak amacı ile çıkarılmış olan masallar, İngiltere halkını rahatlatmaktadır. Bir süre sonra oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşacak ve büyük bir başarıya ulaşacak olan Christopher’ın hayatı ise bir anda değişecektir. Tüm dünya Christopher Robin’i gözlemekteyken tekrar aile olabilmenin gerekliliklerini yerine nasıl getireceği ise büyük bir soru işareti olmaktadır.
Elveda Christopher Robin filminin oyuncu kadrosunda Domhnall Gleeson, Margot Robbie, Kelly Macdonald gibi isimler yer alırken, filmin yönetmenliğini Marilyn ile Bir Hafta, David Copperfield, Spectacular, Altınlı Kadın, On İki Gece gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlenmiş olan ünlü yönetmen Simon Curtis üstlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap