Elly Hakkında izle Türkçe Dublaj
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (38)
490 Görüntülenme

Elly Hakkında izle Türkçe Dublaj

(2017 - İran)

Yönetmen:

Asghar Farhadi

Oyuncular:

Taraneh Alidoosti , Golshifteh Farahani , Shahab Hosseini , Peyman Moaadi , Saber Abbar

Reklamı Geç
30


Elly Hakkında izle, Elly Hakkında türkçe dublaj izle, Dram türündeki yapımlardan bir tanesi olarak kendini gösteren Elly Hakkında adlı film; bir grup arkadaşın başından geçen olayları konu alan bir film projesi olarak kendini göstermektedir. Filmin İran ile Fransa’nın ortak bir projesi olması da Elly Hakkında adlı filmin son derece ilgi çekici bir hal almasını da sağlayan ayrı bir detay olarak da kendini göstermektedir. Gurbetçilerin İran’a dönüş sürecini anlattıkları bu filmde de ilgi çeken detaylar ve yalanlar zaman içerisinde ortaya çıkacaktır.
Elly Hakkında adlı yapımda Almanya’da yaşayan Ahmet; İran’a tatil amacıyla geri dönerek, eski arkadaşları ile zaman geçirmek için bir planı hayata geçireceklerdir.

Hazar Gölü etrafında planlanan tatil için üç arkadaş belli bir düzenlemeyi de gözden geçireceklerdir. Tatile çağrılan Elly ikinci gün kaybolacak ve olaylar da bu şekilde başlayarak kendini gösterecektir. Ortaya çıkan yalanlar kapsamında da olayların seyri tamamen değişecektir.
İran ve Fransa ortak yapımı olarak kendini gösteren Elly Hakkında adlı yapımın oyuncu kadrosunda Taraneh Alidoosti, Golshifteh Farahani, Shahab Hosseini yer almaktadır. Aynı zamanda da Elly Hakkında filminin yönetmenliğini Asghar Farhadi nyapomakta olup; dram ve macera türlerini kapsayacak olan söz konusu proje 22 Eylül 2017 tarihinde vizyona girerek sinema severlerle buluşan bir proje halini de alacaktır. Söz konusu filmin gişeden olumlu sonuçlara döneceğine de kesin gözüyle bakılmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap