El Değmemiş Aşk İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
16.771
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
El Değmemiş Aşk İzle

El Değmemiş Aşk Full HD İzle

Beyazperdenin en çok rağbet gösterilen film kategorilerinden olan Yerli komedi film bu yılda siz izleyenleri unutmadı. Umut Kırca’nın yönetmenliğindeki El Değmemiş Aşk full hd romantik komedi izle, klasik Türk erkeğinin mizaçsal özelliklerini Zafer karakterinde harmanlayıp, izleyenleri kahkahaya boğmayı amaçlamıştır. Zafer , spor aşığı ve de yetişkin birisi olmasına rağmen mental anlamda pek olgunlaşamamış birisidir.Zafer karakterini usta oyunculuğuyla Emre Karayel canlandırmaktadır.

El-Degmemis-Ask-izle

El Değmemiş Aşk basit bir romantik komedi gibi görünmesine rağmen aslında önemli çatışmaları da beraberinde izleyiciye vermektedir. Tipik Türk ailesinin baskıcı tutumunu, toplumsal baskının bireyin seçimlerini sınırlayıcılığı özellikle vurgulanmaktadır. Nitekim Zafer’in babası oğlunu kendi istediği biriyle evlendirmek ister.Ancak Zafer’in bu işte gönlü yoktur. Babasının seçtiği kız olan Feryal’i  Ceren Morya canlandırıyor.Ancak Zafer’in kalbindeki kişi Duygu’dur. Filmde Duygu karakterini güzel oyuncu Begüm Kütük Yaşaroğlu canlandırmaktadır.

Türkçe romantik komedi filmin asıl çatışması da bu aşk üçgeni arasında geçer. Zafer ile Feryal evlenirler. Geleneksel Türk kültürünün birer yanısması olan cinsel sahip olma yoluyla evliliğin tam anlamıyla gerçekleşebileceği temi bu filmde de kendisine yer bulur. Zafer Feryal’le evlenir evlenmesine ancak ona elini sürmez. Zaten bu işte gönlü olmadığından kısa zamanda ondan ayrılmayı düşünmektedir.

El-Degmemis-Ask-full-hd-izle

Ne var ki Feryal , bunun tam aksine Zafer’in kendisini sevebilmesi için binbir şeytanlıklar düşünür.Bu amaçlar da çok güzel bir samimiyet ortamını ve de güldürü unsurunu oluşturmaktadır. Diyalogların içtenliği,karakterlerin yapmacıktan uzak sanki rolleri kendileriyle özdeşleştirmesi yerli komedi filmine ayrı bir hava katmaktadır.Zafer Feryal’i sevebilecek mi ? Feryal sonunda mutlu olacak mı ? Tüm bunlar olurken Duygu’ya neler olacak ? Duygu bu hikayenin neresinde ? Eğer tüm bunları öğrenmek istiyorsanız El değmemiş Aşk tek part türkçe komedi izle tam size göre bir yapıt.Gülmekten kırılacağınıza garanti edebiliriz.

El Değmemiş Aşk Tek Part türkçe komedi İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, 2016 Komedi Filmleri Full Hd Komedi Film izle, Komedi Filmleri izle - Türkçe Dublaj Komedi izle, Komedi Film izle, Filmkomedi.com, Romantik Komedi Filmleri, Yerli Komedi Filmleri izle - Full Hd Yerli Komedi Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Umut Kırca

Oyuncular: Cem Kılıç, Ceren Moray, Emre Karayel

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Ver Kaç İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Yanlış Anlama İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

14 izlenme
Oha Diyorum! İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?