Ekisporter İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.833
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Ekisporter İzle

Ekisporter HD İzle

Yerli komedi film olan Ekisperter oldukça başarılı ve eğlenceli bir Türkçe komedi film olarak karşımıza çıkıyor. Güzel kurgusu ve anlatımı ile yeni komedi filmi olarak 2015 yapımlıdır. Daha önce Kutsal Damaca’nın ilk filmi, Herkes mi Aldatır ve Hannas: Karanlıkta Saklanan gibi filmlerde yönetmen olan Kamil Aydın’ın full hd izle komedi film Ekisporter’da bol bol kahkaha bulacaksınız. Ekisporter Tek part izle seçenekli filmin barşollerinde ise Mehmet Özgür, Emin Olcay, Umut Tanyolu gibi oyuncular görev alıyor.

Ekisporter Full HD İzle

ekisporter-tek-parca-izle

Türkçe komedi film Eksisporter’da Turan Usta’nın hayatı üzerine geçen öyküler konu edinilmiştir. Mobilya ustası olan ve çocukluğundan beri bu işe kendini adamıştır. Yerli komedi film kategorisindeki filmde tüm esnaflarca ve mobilyacılarca sevilen ve değer gören biridir. Ancak piyasa ve sektör şartları değişir. Turan Usta’nın atölyesinde işler artık eskisi gibi iyi değildir.

Maddi zorlukların işlerini ve dolayısıyla ailesini vurması üzerine dış ticaret yapmak ister. “Ekisporter” kelimesinin kullanım alanını bilmeyen, bu kelimeyi daha önce duymayan Turan Usta borçla ve kredi ile kalkıştığı bu olayda, üç kağıtçı insanlarla karşılaşması da olayları hareketlendirecektir. Yeni komedi filminde güncel hayatta yaşanan bir olaydan esinlenilmiştir. Ekisporter hemen izle seçenekli filmde Turan Usta’nın ailesi ve iş hayatında yaşadığı bizden bir komedi hikayesi anlatılıyor. Full hd izle film kalfası Zati ve akıl hocası Fuat’ın yardımlarının işe yarayıp yaramayacağını göreceksiniz.

ekisporter-tek-part-izle

Türkçe komedi film ve Yerli komedi film örneklerinden güzel bir kesiti bizlere sunan Ekisporter, samimi ve içten anlatımı ile izlerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor. Bu nedenle yerli komedi filmleri arasında kendine güzle bir yer ediniyor. Filmde başarılı oyunculuklar yanında full hd izle özelliğiyle de bizleri kendine çekiyor. Ekisporter tek parça izle bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Ekisporter Online İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, 2016 Komedi Filmleri Full Hd Komedi Film izle, Genel Filmler izle - Genel Film izle, Flmkomedi.com, Komedi Filmleri izle - Türkçe Dublaj Komedi izle, Komedi Film izle, Filmkomedi.com, Yerli Filmler Yerli Film izle - Full Hd Tek Parça Yerli Film izle, Filmkomedi.com, Yerli Komedi Filmleri izle - Full Hd Yerli Komedi Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Kamil Aydın

Oyuncular: Mehmet Özgür, Emin Olcay, Umut Tanyolu

Etiketler: , , , , , ,

BENZER FILMLER
Yanlış Anlama İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Oha Diyorum! İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Cenaze İşleri İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Wedding Unplanned İzle Tek Parça

IMDB Puanı: 6.3

6 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?