Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği izle Türkçe Dublaj 1080p
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (174)
2,951 Görüntülenme

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği izle Türkçe Dublaj 1080p

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği sansürsüz izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmini izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmi 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı dram filmi olarak beyaz perdeye sunulmuştur. Film, çıktığı ilk günden itibaren sinema severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Ele almış olduğu konu ile de film severlerin merak konusu olan bu filmde çocukları aynı okulda eğitim alan dört annenin başından geçen bir olay anlatılmaktadır. Bu dört farklı annenin tek ortak noktası ise çocuklarıdır. Hayatın monotonluğundan artık sıkılmış olan bu dört anne, bir gün anlaşırlar ve çocukları olmadan eğlenceli, keyifli vakit geçirmek isterler. Anlaştıkları gibi bir akşam belirlemişlerdir. Fakat yalnız başlarına geçirmek istedikleri bu gece, aslında başlarına bela olacak ve aşırı komik, belki onlar için değil fakat izleyenler için oldukça eğlenceli bir hale bürünecektir.

Reklamı Geç
30Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği sansürsüz izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmini izle, Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmi 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı dram filmi olarak beyaz perdeye sunulmuştur. Film, çıktığı ilk günden itibaren sinema severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Ele almış olduğu konu ile de film severlerin merak konusu olan bu filmde çocukları aynı okulda eğitim alan dört annenin başından geçen bir olay anlatılmaktadır. Bu dört farklı annenin tek ortak noktası ise çocuklarıdır. Hayatın monotonluğundan artık sıkılmış olan bu dört anne, bir gün anlaşırlar ve çocukları olmadan eğlenceli, keyifli vakit geçirmek isterler. Anlaştıkları gibi bir akşam belirlemişlerdir. Fakat yalnız başlarına geçirmek istedikleri bu gece, aslında başlarına bela olacak ve aşırı komik, belki onlar için değil fakat izleyenler için oldukça eğlenceli bir hale bürünecektir.
Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği filmi konusu ile sinema severlerde merak uyandırırken bir yandan da oyuncu kadrosu ile de izleyenleri kendine çekmeyi başarmaktadır. Altıncı His, Küçük Gün Işığım, Mary ve Max, Korku Gecesi, Yerinde Olsam gibi filmleri ile izleyenler tarafından oldukça fazla sevilmekte olan başarılı oyuncu Toni Collette, Korkunç Bir Film serisi, Tesadüf, Aman Tanrım 2, Küçük Adam, Grinç gibi filmlerle kendini sinema severlere tanıtmış ve oldukça fazla ilgi görmüş olan Molly Shannon filmin başrollerini paylaşırken; filmin yönetmenliğini ise Alethea Jones üstlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap