Early Man İzle Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (20)
- IMDB Puanı 509 Görüntülenme

Early Man İzle Tek Parça

(2018-Fransa , İngiltere)

Yönetmen:

Nick Park

Oyuncular:

-
Mark Burton, John O'Farrell ve James Higginson tarafından kaleme alınan Early Man filminin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Nick Park yer almaktadır. Birbirinden başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduğu bu film,  izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Bu film sizi hem güldürecek, hem de maceradan maceraya sürükleyecek. Size aksiyon dolu dakikalar yaşatacak olan bu filmin yapımı Fransa ve İngiltere’de gerçekleştirilmiştir.

Reklamı Geç
30

Early Man İzle

Mark Burton, John O’Farrell ve James Higginson tarafından kaleme alınan Early Man filminin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Nick Park yer almaktadır. Birbirinden başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduğu bu film,  izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacaktır. Bu film sizi hem güldürecek, hem de maceradan maceraya sürükleyecek. Size aksiyon dolu dakikalar yaşatacak olan bu filmin yapımı Fransa ve İngiltere’de gerçekleştirilmiştir.

Filmin konusu, çok eski zamanlarda dinozorların ve mamutların yaşadığı zamanlarda gerçekleştirilmiştir. Uzun yılla önce dinozorların yaşadığı senelerde mağarada yaşayan bir adam vardır. Şanslı olan bu adamın kabilesinin bir olması gerekiyor. Çünkü düşmanlarına karşı başarılı bir performans sergilemeleri gerekiyor. Eğer bir araya gelmezlerse ve birlik olmazlarsa günü kurtaramayacaklar. Fakat şanslı olan bu adam kabilesini, düşmana karşı birleştiriyor ve herkesin birlik olmasını sağlıyor. Günü kurtaran bu adam ve kabilesi, günü kurtarmak için nasıl bir plan ve birlik içinde bulundular ve günü kurtardılar?

Early Man İzle

Animasyon olarak sinemalarda da izleyebileceğiniz bu Early Man filminin başarılı kadrosunda, genç isimler yer almaktadır. Bu isimler arasında The Life and Adventures of Nicholas Nickleby filmi ile tanınmış olan Tom Hiddleston, Kirli Sırlar filmi ile tanınan Eddie Redmayne ve Game Of Thrones serisi ile kendini tanıtmış olan Maisie Williams yer almaktadır. Başarılı ve genç oyuncuların oluşturduğu kadro sayesinde, size eğlenceli dakikalar yaşatacak bir film ortaya çıkmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Early Man İzle Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap