Don’t Sleep izle Türkçe Dublaj 720p
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (138)
2,477 Görüntülenme

Don’t Sleep izle Türkçe Dublaj 720p

Don’t Sleep direk izle, Don’t Sleep filmini izle, Film Shawn ve Zach adındaki bir çift üzerinden anlatılmaktadır. Bu çift ise bay ve bayan marionun sahip olduğu bir mülkteki odayı kiralamaktadırlar. Fakat bu çiftin bilmediği tek şey bu misafirhanede çok farklı ve değişik olaylar yaşanmaktadır. Zach bu olaylar sonrasında ise yaşadığı ve gördüğü şeyler bunu çok fazla etkilemektedir. Bu gördüğü şeyler ise onu geçmişinde yaşadığı olayları hatırlamasında önemli rolleri bulunmaktadır. Psikiyatrinin uyguladığı işlem sonunda ise Zach hem kendi hem de kız arkadaşı olan Shwan geleceğini ve sağlığını düşünmek zorunda olmaktadır. Bu tedaviler sonrasın da ise şeytani bir yön açarak Zach değiştirmektedir.

Reklamı Geç
30Don’t Sleep direk izle, Don’t Sleep filmini izle, Film Shawn ve Zach adındaki bir çift üzerinden anlatılmaktadır. Bu çift ise bay ve bayan marionun sahip olduğu bir mülkteki odayı kiralamaktadırlar. Fakat bu çiftin bilmediği tek şey bu misafirhanede çok farklı ve değişik olaylar yaşanmaktadır. Zach bu olaylar sonrasında ise yaşadığı ve gördüğü şeyler bunu çok fazla etkilemektedir. Bu gördüğü şeyler ise onu geçmişinde yaşadığı olayları hatırlamasında önemli rolleri bulunmaktadır. Psikiyatrinin uyguladığı işlem sonunda ise Zach hem kendi hem de kız arkadaşı olan Shwan geleceğini ve sağlığını düşünmek zorunda olmaktadır. Bu tedaviler sonrasın da ise şeytani bir yön açarak Zach değiştirmektedir. Zach ise eskiden hiç düşünmediği ve asla hayal edemeyeceği şeytani bir gerçeğe şahit olmaktadır.
Dont’ Sleep Filmi korku severlerin merakla ve heyecanla beklediği filmler arasına girmektedir. Film yayınlandığı zamandan beri oldukça ilgi görmekte ve bu ilginin karşılığına da çok fazla vermektedir. ABD yapımı olan film yapılacak bütün her şeyi yapmış ve bütün özellikleri kullanmaktadır. Korkunun dışında ise gerilim kategorisinde de kendine yer bulan film çok daha fazla dikkat çekmesinde yardımcı olmaktadır. Filmin başında ise Rick Bieber adlı ünlü bir yönetmen bulunmaktadır. Yönetmen filmin hakkını vermiş denilecek şekilde elindeki imkânları sonuna kadar kullanmaktadır. Bunun sebebi ise filmi izleyecek olan kişi veya kişilerin bu film hakkında kötü bir yorum düşünmelerini engellemek ve zevk alacakları bir film izletmeye çalışmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap