Don’t Kill It izle
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (12)
5.4 IMDB Puanı 390 Görüntülenme

Don’t Kill It izle

(2017 - ABD)
Don’t Kill It izle Full HD, Don’t Kill It izle Türkçe Dublaj, Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenlerini kendine adeta hayran bırakıyor. Film de anlatılan konu ise Alaska’da bulunan küçük bir kasabada ki sıra dışı olayların o bölgenin halkının çok etkilenmesi sonucunda yetkili birini o bölgeye çağırmasını ele alıyor. Bu süreçten sonra kasabaya bir FBI ajanı gelir ve bu konuyu çözmek için canla başla mücadele edecektir. Kasaba da yaşanan olayların oldukça ilginç olması ajanın işini de zorlaştıracaktır. Ancak FBI ajanı bu işi çözmek de çok kararlıdır ve elinden geleni fazlasıyla yapacaktır.

Reklamı Geç
30

Don’t Kill It izle Full HD, Don’t Kill It izle Türkçe Dublaj, Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenlerini kendine adeta hayran bırakıyor. Film de anlatılan konu ise Alaska’da bulunan küçük bir kasabada ki sıra dışı olayların o bölgenin halkının çok etkilenmesi sonucunda yetkili birini o bölgeye çağırmasını ele alıyor. Bu süreçten sonra kasabaya bir FBI ajanı gelir ve bu konuyu çözmek için canla başla mücadele edecektir. Kasaba da yaşanan olayların oldukça ilginç olması ajanın işini de zorlaştıracaktır. Ancak FBI ajanı bu işi çözmek de çok kararlıdır ve elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Bu süreçten sonra ajanın karşısına dev gibi biri çıkacak ve ona akıl almaz şeyle anlatacaktır. Bu yaşanan olayların sorumlusu olarak iblislerin varlığından bahseden iblis avcısı ajanı bu konu da ikna edecektir. Bu süreçten sonra ise ajan ve iblis avcısı beraber hareket edecektir.

2017 ABD yapıtı olan Don’t Kill It filmi içerik olarak Fantastik, Korku gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.4 gibi ortalama sayılacak bir puan alan film aldığı puanın aksine izleyicilerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mike Mendez oturuyor. Başarılı yönetmeni bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Don’t Kill It filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap