Direniş Karatay izle, Full Hd Tek Part İzle
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (83)
2,280 Görüntülenme

Direniş Karatay izle, Full Hd Tek Part İzle

Yönetmen:

Selahattin Sancaklı

Oyuncular:

Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur, Alperen Duymaz, Burcu Özberk
9 Mart 2018’de vizyona girecek olan film, şimdiden tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Tarihi savaş konusunu ele alan filmde, babasının zehirlenerek öldürülmesi sonucunda tahta yerleşen Guyaseddin maalesef babası kadar yetenekli bir devlet erkanı değildir. Her ne kadar babasının yolundan ilerlemek istese de sandığı kadar başarılı olamayacaktır. Bu durum da bazı sorunlara yol açacaktır. Moğol baskılarının artması sonucunda buna bir çözüm getirmek isteyen Emir Celaleddin Karatay halkı büyük bir direnişe hazırlamak ister. Düşüncesini hayata geçirmeyi başarır ve halkla birlikte büyük bir direniş operasyonu hazırlar. Genç-yaşlı, kadın-erkek demeden anadolunun her köşesinden insanları yanına toplayan Emir Celaleddin Karatay artık bu büyük direniş için adımlar atmaya başlar.

Reklamı Geç
30Direniş Karatay direk izle, full izle, 9 Mart 2018’de vizyona girecek olan film, şimdiden tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Tarihi savaş konusunu ele alan filmde, babasının zehirlenerek öldürülmesi sonucunda tahta yerleşen Guyaseddin maalesef babası kadar yetenekli bir devlet erkanı değildir. Her ne kadar babasının yolundan ilerlemek istese de sandığı kadar başarılı olamayacaktır. Bu durum da bazı sorunlara yol açacaktır. Moğol baskılarının artması sonucunda buna bir çözüm getirmek isteyen Emir Celaleddin Karatay halkı büyük bir direnişe hazırlamak ister. Düşüncesini hayata geçirmeyi başarır ve halkla birlikte büyük bir direniş operasyonu hazırlar. Genç-yaşlı, kadın-erkek demeden anadolunun her köşesinden insanları yanına toplayan Emir Celaleddin Karatay artık bu büyük direniş için adımlar atmaya başlar.

2018 yılına damga vuracak olan bu filmde Selçuklu Dönemi’nin Moğollara karşı olan direnişi konu alınmıştır. Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın üstlendiği bu tarihi henüz vizyona girmemiş olmasına rağmen, daha şimdiden tüm beğenileri toplamayı başarmıştır. Konusunun yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken filmin kadrosunda hem bildiğimiz yüzler, hem de yıldızı yeni parlamış olan genç yetenekler yer alıyor. Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur ve Burcu Özberk oyuncu kadrosunun dikkat çeken yüzleri. Kadrosunda daha birçok oyuncuyu barındıran film film yayınlanan ilk tanıtımı ile birlikte seyircilerini şimdiden heyecanlandırmayı başarmıştır. 9 Mart 2018 yılında vizyona girecek olan tüm izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap