Diktatörle Görüşme izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (1537)
27,876 Görüntülenme

Diktatörle Görüşme izle Full HD Tek Parça

Diktatörle Görüşme direk full hd izle, Diktatörle Görüşme tek part 1080p sansürsüz izle Komedi ve aksiyonu harmanlayan filmin yönetmenliği Evan Goldberg ve Seth Rogen tarafından üstlenilmiş durumdadır. Filmin çekimleri kırk dört milyon dolarla; Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada’ da tamamlanmıştır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Diktatörle Görüşme direk full hd izle, Diktatörle Görüşme tek part 1080p sansürsüz izle Komedi ve aksiyonu harmanlayan filmin yönetmenliği Evan Goldberg ve Seth Rogen tarafından üstlenilmiş durumdadır. Filmin çekimleri kırk dört milyon dolarla; Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada’ da tamamlanmıştır. ‘Diktatörle Görüşme’ nin orijinal ismi ‘ The Interview ’ dir. Filmin yüz on iki dakika sürmektedir. ‘Diktatörle Görüşme’ de İngilizce ve Korece olmak üzere toplamda iki dil kullanılmıştır. Başroller ise ünlü aktörler olan James Franco ve Seth Rogen ikilisi tarafından üstlenilmiş durumdadır.
Filmin konusu aslında görünenle görünmeyen arasında geçmektedir. Aaron Rapaport ve Dave Skylark herkes tarafından izlenen bir şov programında görev yapmaktadır. Dave programın sunucusu Aaron ise yapımcısıdır. Kariyerlerinin zirve noktasında olan ikili başarıları ile göz doldurmaktadır. Fakat bunula yetinmeyen kanal sahiplerinin Aaron ve Dave hakkında başka planları bulunmaktadır. Her şeyin bir anda tepe taklak olabileceği şov dünyasında ikili kendilerini bir komplonun içinde bulur. Üstelik bu komploda bir diktatörün suikast planı da yer almaktadır. İşler giderek karmaşıklaşırken Aaron ve Dave çözüm yolu aramaktan vazgeçmezler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap