Devil’s Gate izle Türkçe Dublaj 720p
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (150)
4.7 IMDB Puanı 2,488 Görüntülenme

Devil’s Gate izle Türkçe Dublaj 720p

Devil's Gate sansürsüz izle, Devil's Gate filmini izle, Devil's Gate filmi 2017 yılının en iyi bilim kurgu, gerilim ve korku tarzlarındaki filmlerinden bir tanesi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı olan bu filmde izleyenler oldukça fazla gerilmekte ve filmin içerisindeki gizem çözülene kadar sınırsız bir sürükleyicilik söz konusu olmaktadır. Oldukça heyecanlı olan bu yapımda anlatılan konusu ise izleyenlerde merak uyandırır cinstendir. Küçük bir kasabada geçmekte olan hikayede, bu kasabanın emniyet biriminde çalışmakta olan iki polis memuru genel olarak kayıp vakalarının gizemini çözmek konuları ile ilgilenmektedir. Kasabanın emniyet birimine gelen yine bir kayıp vakası için görevlendirilen bu iki polis için bu kez durum biraz daha farklıdır. Kasabada yaşanan bu son kayıp vakası oldukça garip ve çözülemez bir durumdadır. Bu vaka ile ilgilenen ve çözmek için uğraşan iki polis memurunun başına neler geleceği ise soru işaretleri oluşturmaktadır. Daha sonrasında da işler içinden çıkılmaz bir hal alacak ve polislerin başına oldukça ilginç olaylar gelmeye başlayacaktır.

Reklamı Geç
60Devil’s Gate sansürsüz izle, Devil’s Gate filmini izle, Devil’s Gate filmi 2017 yılının en iyi bilim kurgu, gerilim ve korku tarzlarındaki filmlerinden bir tanesi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı olan bu filmde izleyenler oldukça fazla gerilmekte ve filmin içerisindeki gizem çözülene kadar sınırsız bir sürükleyicilik söz konusu olmaktadır. Oldukça heyecanlı olan bu yapımda anlatılan konusu ise izleyenlerde merak uyandırır cinstendir. Küçük bir kasabada geçmekte olan hikayede, bu kasabanın emniyet biriminde çalışmakta olan iki polis memuru genel olarak kayıp vakalarının gizemini çözmek konuları ile ilgilenmektedir. Kasabanın emniyet birimine gelen yine bir kayıp vakası için görevlendirilen bu iki polis için bu kez durum biraz daha farklıdır. Kasabada yaşanan bu son kayıp vakası oldukça garip ve çözülemez bir durumdadır. Bu vaka ile ilgilenen ve çözmek için uğraşan iki polis memurunun başına neler geleceği ise soru işaretleri oluşturmaktadır. Daha sonrasında da işler içinden çıkılmaz bir hal alacak ve polislerin başına oldukça ilginç olaylar gelmeye başlayacaktır.
Devil’s Gate filmi tüyler ürperten sahneleri ile izleyenlere sunulurken, filmin yönetmenlik koltuğunda Clay Staub yer almaktadır. Pretty Little Liars dizisinde almış olduğu rol ile izleyenlerin beğenisini kazanmış olan güzel oyuncu Amanda Schull’un başrolünde yer almış olduğu bu yapımda Bridget Regan ve Milo Ventimiglia gibi ünlü isimler de yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap