Devil in The Dark izle Altyazılı Online Seyret
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (186)
2,792 Görüntülenme

Devil in The Dark izle Altyazılı Online Seyret

Devil in The Dark Direk İzle, Devil in The Dark Full İzle,İki kardeş çocukluk zamanlarında babaları ile ormanda kamp yaptıkları zamanlarda etkilendikleri bir olay yaşanmaktadır. Bu durum sonrasında ise bu iki kardeş uzun yıllar boyunca birbirlerine küs kalmış ve konuşmamışlardır. Aradan yaklaşık olarak 30 yıl geçmiş ve bu durum artık ikisinin de canını sıkmaya başlamışlardır. Bu iki kardeş sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldırmak adına bazı planlar yapmaya başlamaktadırlar. Bu planların en akılla yatanı ise babaları ile zamanında yaptıkları kampları şimdi birlikte yaparak hem birlikte zaman geçirmeye hem de küslüğü ortadan kaldırmak istemektedirler. Bu durum sonrasında ise kampa çıkan bu iki kardeşin başına bazı doğaüstü olaylar oluşacaktır. Eskiden bu iki kardeşi korkutan ve onları rahat eden şey hala o ormanda olmaya devam etmektedir. Fakat bu iki kardeş onun orda olduğundan haberleri olmamaktadır.

Reklamı Geç
30Devil in The Dark Direk İzle, Devil in The Dark Full İzle,İki kardeş çocukluk zamanlarında babaları ile ormanda kamp yaptıkları zamanlarda etkilendikleri bir olay yaşanmaktadır. Bu durum sonrasında ise bu iki kardeş uzun yıllar boyunca birbirlerine küs kalmış ve konuşmamışlardır. Aradan yaklaşık olarak 30 yıl geçmiş ve bu durum artık ikisinin de canını sıkmaya başlamışlardır. Bu iki kardeş sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldırmak adına bazı planlar yapmaya başlamaktadırlar. Bu planların en akılla yatanı ise babaları ile zamanında yaptıkları kampları şimdi birlikte yaparak hem birlikte zaman geçirmeye hem de küslüğü ortadan kaldırmak istemektedirler. Bu durum sonrasında ise kampa çıkan bu iki kardeşin başına bazı doğaüstü olaylar oluşacaktır. Eskiden bu iki kardeşi korkutan ve onları rahat eden şey hala o ormanda olmaya devam etmektedir. Fakat bu iki kardeş onun orda olduğundan haberleri olmamaktadır.
2017 Kanada yapımı olan Devil in The Dark filmi gerilim ve korku kategorisinde yer almaktadır. Film izleyenlerin çok fazla beğenmesi ve hoşuna gitmesi ile çok fazla ilgi odağı olmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise çok fazla konuşulan ve ses getiren ekip olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise sergilediği oyunculuk ile çok fazla işler başarmış ve bu durum sayesinde ise izleyenlerin beğenini kazanmaktadır. Aynı zaman da filmin konusunun yanında ise yönetmeni de çok fazla dikkat çekmektedir. Bu durum ise yönetmenin başarıları arasında yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap