Deepwater Horizon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 589 Görüntülenme

Deepwater Horizon izle

(ABD 2016)

Yönetmen:

Peter Berg

Oyuncular:

Mark Wahlberg, Kate Hudson, John Malkovich, Dylan O'Brien, Kurt Russell
Film, sondaj kulesindeki petrol sızıntısının 2010 tarihinde ki büyük bir patlamaya neden olmasını konu almıştır. Sondaj kulesindeki 126 kişinin etkilendiği kazada Deepwater Horizon çalışanlarını kurtarmak için zorlu bir mücadele verilmektedir. Kaza sonrası hasar oldukça yüksektir ve birçok kişi kaza sonrası sıkışmış ve ya kaybolmuştur. Film izleyicilere dram ve aksiyonu fazlasıyla yaşatacak. Bakalım işçiler kurtarılabilecek mi? Patlama sonucunda oluşan tahribat nedir? Bu soruların cevabını filmde bulabileceksiniz
1 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30

Deepwater Horizon izle

Film, sondaj kulesindeki petrol sızıntısının 2010 tarihinde ki büyük bir patlamaya neden olmasını konu almıştır. Sondaj kulesindeki 126 kişinin etkilendiği kazada Deepwater Horizon çalışanlarını kurtarmak için zorlu bir mücadele verilmektedir. Kaza sonrası hasar oldukça yüksektir ve birçok kişi kaza sonrası sıkışmış ve ya kaybolmuştur. Film izleyicilere dram ve aksiyonu fazlasıyla yaşatacak. Bakalım işçiler kurtarılabilecek mi? Patlama sonucunda oluşan tahribat nedir? Bu soruların cevabını filmde bulabileceksiniz.

Deepwater Horizon izle

Filmin yönetmen koltuğunda tecrübeli isim Peter Berg bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Dylan O’Brien, Kate Hudson, Kurt Russell, John Malkovich, Gina Rodriguez, Brad Leland, J. D. Evermore, Joe Chrest, Stella Allen, Douglas M. Griffin gibi isimler vardır. Matthew Sand ve Matthew Michael Carnahan senaristlik görevini üstlenmektedirler. Yapımcılar ise Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian, David Womark ve Stephen Leivnson’dan oluşmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Deepwater Horizon izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap