Death Race 2050 izle Full HD Tek Parça
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (32)
512 Görüntülenme

Death Race 2050 izle Full HD Tek Parça

Death Race 2050 direk full hd izle, Death Race 2050 tek parça 1080p sansürsüz izle,Death Race 2050 filminde bütün yarışçıların tek bir amacı bulunmaktadır. Bu amaçları ise birbirlerini ve etraftaki insanları öldürerek puan kazanmaktadır. Yarışın sonunda ise en çok puan kazanan kişi yarışın galibi olacaktır. Fakat bu amaçları için nasıl insan öldürecekleri büyük bir önem konusu olmaktadır. Etrafta yarışı izleyecek olan kişileri öldürmenin farklı bir puanı olsa da asıl yarışmacıları öldürmek daha da fazla bir şekilde puanlaması olmaktadır. Bu durum sonrasında ise izleyenlere keyifli bir ölüm izletmek isteyen yarışçılar ise büyük bir mücadelenin içine girmektedir. Yarışçıların birbiri ile yaptıkları mücadele ise izleyenlerinin dikkatini çeken büyük bir unsur olarak yer almaktadır. Çeşitli silahlar donatılmış modifiyeli arabalar ise büyük bir ilgi görmeye başlamaktadır.

Reklamı Geç
15Death Race 2050 direk full hd izle, Death Race 2050 tek parça 1080p sansürsüz izle,Death Race 2050 filminde bütün yarışçıların tek bir amacı bulunmaktadır. Bu amaçları ise birbirlerini ve etraftaki insanları öldürerek puan kazanmaktadır. Yarışın sonunda ise en çok puan kazanan kişi yarışın galibi olacaktır. Fakat bu amaçları için nasıl insan öldürecekleri büyük bir önem konusu olmaktadır. Etrafta yarışı izleyecek olan kişileri öldürmenin farklı bir puanı olsa da asıl yarışmacıları öldürmek daha da fazla bir şekilde puanlaması olmaktadır. Bu durum sonrasında ise izleyenlere keyifli bir ölüm izletmek isteyen yarışçılar ise büyük bir mücadelenin içine girmektedir. Yarışçıların birbiri ile yaptıkları mücadele ise izleyenlerinin dikkatini çeken büyük bir unsur olarak yer almaktadır. Çeşitli silahlar donatılmış modifiyeli arabalar ise büyük bir ilgi görmeye başlamaktadır.
2017 ABD yapımı olan Death Race 2050 filmi ise çok farklı kategorilerde yer almaktadır. Bulunduğu kategoriler ise Bilim Kurgu, Aksiyon ve Komedi yer almaktadır. Bu aktar fazla kategoriyi içinde bulunduran film ise izleyenlerini kendine çekmede büyük bir iş başarmaktadır. Filmde yer alan oyunculardan kendilerinden büyük bir şekilde söz ettirmektedir. Film de yer alan oyuncu kadrosunda ise Manu Bennett, Malcolm McDowell, Yancy Butler, Anessa Ramsey, Burt Grinstead gibi isimler yer almaktadır. Filmin yönetmenide kendinden söz ettiren diğer isimlerden biri olarak yer almaktadır. Bu isim ise G.J. Echternkamp olarak izleyenlerin karşısına çıkmaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap