Day of the Dead: Bloodline izle Türkçe Dublaj 720P
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (203)
2,908 Görüntülenme

Day of the Dead: Bloodline izle Türkçe Dublaj 720P

Day of the Dead: Bloodline Sansürsüz İzle, Day of the Dead: Bloodline Full İzle,Day of the Dead: Bloodline filmi bir grup asker üzerinden anlatılmaktadır. Bir salgın sonrası bütün dünyaya bir virüs sayesinde hastalık yayılır. Bu hastalık ilerledikçe feriye kalan insan sayısı ise azalmaya devam etmektedir. Bu hastalık ise insanları bir kan açlığına doğru sürüklemektedir. Bu durum sonrasında ise insanlar birer zombiye dönüşmek zorunda kalmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise ayakta kalan bir askeri grup kalmaktadır. Bu askeri grubun yanında ise biraz da insanın olması ise onları bir yaşam mücadelesine sokmaktadır. Bu kadar fazla sıkıntı sonrasında hem yaşamlarını devam ettirmek hem de insanlığı iyileştirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Reklamı Geç
30Day of the Dead: Bloodline Sansürsüz İzle, Day of the Dead: Bloodline Full İzle,Day of the Dead: Bloodline filmi bir grup asker üzerinden anlatılmaktadır. Bir salgın sonrası bütün dünyaya bir virüs sayesinde hastalık yayılır. Bu hastalık ilerledikçe feriye kalan insan sayısı ise azalmaya devam etmektedir. Bu hastalık ise insanları bir kan açlığına doğru sürüklemektedir. Bu durum sonrasında ise insanlar birer zombiye dönüşmek zorunda kalmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise ayakta kalan bir askeri grup kalmaktadır. Bu askeri grubun yanında ise biraz da insanın olması ise onları bir yaşam mücadelesine sokmaktadır. Bu kadar fazla sıkıntı sonrasında hem yaşamlarını devam ettirmek hem de insanlığı iyileştirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.
Day of the Dead: Bloodline filmi izleyenlerini en başından beri etkilemektedir. Bunun sebebi ise izleyiciler zombi filmlerini oldukça fazla beğenmektedir. Bu film ise zombi film severlerini ekrana kitleme konusunda büyük bir işlem gerçekleştirmektedir. Aynı zaman da kaliteli bir işin ortaya çıkması da izleyenler için oldukça güzel bir şekilde belirtilmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Jeff Gum, Johnathon Schaech, Sophie Skelton gibi isimler ise kendilerinden oldukça fazla ses getirmektedir. Aynı zaman da filmin yönetmeni de oldukça fazla konuşmatadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Hèctor Hernández Vicens gibi bir isim bulunmaktadır. IMBD puanı olarak ise 4,6 gibi bir puana sahip olmaktadır. Aynı zaman da bu kadar sevilmesi ise bu ekibin oldukça fazla başarılı bir iş olarak görülmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap