Davet(The Invitation) Filmi 2016 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
218 Görüntülenme

Davet(The Invitation) Filmi 2016 İzle


Reklamı Geç
30

Yönetmenliğini Hollywood’un az sayıda kadın yönetmenlerinden Karyn Kusama’nın yaptığı, senaryosunu ise Phil Hay ve Matt Manfredi’nin birlikte yazdığı The Invitation, korku-gerilim türünü sevenlerin izlemekten büyük keyif alacakları bir filmdir. Başrollerinde Logan Marshall-Green, Tammy Blanchard, Michiel Huisman, Emayatzy Corinealdi, Aiden Lovekamp ve Michelle Krusiec’in paylaştığı film, katıldığı Strasbourg Avrupa Fantastik Film Festivali, Neuchatel Uluslararası Fantastik Film Festivali ve Katalonya Uluslararası Film Festivali’nin üçünden de ödülle dönmüştür.

The-Invitation

The Invitation, aslında tiyatro sevenlerin çok iyi bildiği bir klişe üzerine kurulu bir filmdir. Bu klişede geçmişi sorunlu, birbiriyle bağlantılı, ancak gerçeklerle yüzleşmekten kaçan kişiler bir şekilde bir odada veya evde toplanır ve tüm gerçekler bir süre sonra ortaya dökülür. Ancak çok bilinen ve kullanılan bu klişenin çok ince detaylarla işlenmesi, filmi veya tiyatro oyununu başarıya ulaştıracaktır.

The Invitation’da bu detayların büyük bir incelikle işlendiğini ve filmin sonunda izleyenleri şok edici bir son beklediğini söyledikten sonra konusuna geçelim. Will (Logan Marshall-Green) ve Eden (Tammy Balnchard) ’in evliliği, evlatlarını kaybettikten sonra karısının da arkasında iz bırakmadan gitmesi ile sona erer.

Michiel-Huisman

Ancak aradan 2 yıl geçmesinden sonra Will’in karısı, yepyeni bir eş David (Michiel Huisman) ve tanınmayacak bir şekilde geri gelerek geçmişi ile bir anlamda yüzleşmek ister ve eski dostlarıyla buluşacağı bir yemek daveti düzenler. Ancak Will’in de davetli olduğu akşam yemeğinde Eden ile David, eski kocası ve arkadaşları için gecenin sonunda başka şeyler planlamaktadır. Will’İn yapması gereken ise eski karısından ve yeni kocasından arkadaşlarını korumaktır. Ancak bunun için önce onları inandırması gerekecektir.

Filmin başrolünde olan Michiel Huisman’ın şu aralar Game of Thrones ile çok ünlendiğini de söyleyelim.http://filmkomedi.com sitesi olarak size iyi seyirler dileriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Davet(The Invitation) Filmi 2016 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap