Dar Elbise İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,890 Görüntülenme

Dar Elbise İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Hiner Saleem

Oyuncular:

Tuba Büyüküstün, Hazar Ergüçlü, Caner Cindoruk

Dar Elbise Tek Part İzle


Gelişen çekim teknikleri ve güçlü oyunculuklar neticesinde son yıllarda büyük bir atağa geçen yerli sinema; vizyona giren filmleri gerek sinema salonları gerekse de sinema salonu atmosferini istenilen her alanda yaşattıran online film izleme sitelerinin Dar Elbise tek part izle seçenekleri ile film tutkunları tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır.

Dar-Elbise-izle

Yerli sinemanın son örneklerinden biri olan Dar Elbise, kadının toplum karşısındaki var olma ve hak arama çabasını oldukça çarpıcı bir kurgulama ile gözler önüne seriyor. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken Dar Elbise, uluslararası film sektörü içerisinde de büyük bir takipçi kitlesine sahip olması ile ön plana çıkıyor.

Kadın özgürlüğü ve erkek egemen toplumun uzun yıllardır süre gelen mücadelesini kara mizah şeklindeki anlatım dili ile izleyicilere aktaran filmin konusu ise, Fransız bir moda tasarımcısının Türkiye'de vereceği defile etrafında gelişiyor. Moda tasarımcısı olan Lisa, arkadaşı Helin'in ricası üzerine Helin'in kasabasında bir moda defilesi yapmaya karar verir. Lisa'nın gelmesinden önce gerekli ön çalışmaları yapmaya başlayan Helin, defilede yer alacak modellere sıra gelince işlerin düşündüğü kadar basit bir şekilde ilerlemediğini anlar.

Dar-Elbise-2016

Zira kendi kasabasındaki genç kadınları bu iş için ikna etmeyi başarsa da, kadınların kardeşleri, babaları ve hatta hayat arkadaşlarından da izin alması gerekmektedir. Bu noktadan sonra Helin ile genç kadınlar ve onların hayatlarında bulunan erkek figürler arasında oldukça telaşlı ve heyecanlı bir süreç başlar. Ancak bir anda genç kadınlardan biri kaybolur. Filmin hikayesi bu olaydan sonra kaybolan kız Gule'yi arama üzerine şekillenir. Dar Elbise full hd izlemek için yukarda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Dar Elbise Full HD İzle


Reklamı Geç
60

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Dar Elbise İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?