Dar Elbise İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.694
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Dar Elbise İzle

Dar Elbise Tek Part İzle

Gelişen çekim teknikleri ve güçlü oyunculuklar neticesinde son yıllarda büyük bir atağa geçen yerli sinema; vizyona giren filmleri gerek sinema salonları gerekse de sinema salonu atmosferini istenilen her alanda yaşattıran online film izleme sitelerinin Dar Elbise tek part izle seçenekleri ile film tutkunları tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır.

Dar-Elbise-izle

Yerli sinemanın son örneklerinden biri olan Dar Elbise, kadının toplum karşısındaki var olma ve hak arama çabasını oldukça çarpıcı bir kurgulama ile gözler önüne seriyor. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken Dar Elbise, uluslararası film sektörü içerisinde de büyük bir takipçi kitlesine sahip olması ile ön plana çıkıyor.

Kadın özgürlüğü ve erkek egemen toplumun uzun yıllardır süre gelen mücadelesini kara mizah şeklindeki anlatım dili ile izleyicilere aktaran filmin konusu ise, Fransız bir moda tasarımcısının Türkiye’de vereceği defile etrafında gelişiyor. Moda tasarımcısı olan Lisa, arkadaşı Helin’in ricası üzerine Helin’in kasabasında bir moda defilesi yapmaya karar verir. Lisa’nın gelmesinden önce gerekli ön çalışmaları yapmaya başlayan Helin, defilede yer alacak modellere sıra gelince işlerin düşündüğü kadar basit bir şekilde ilerlemediğini anlar.

Dar-Elbise-2016

Zira kendi kasabasındaki genç kadınları bu iş için ikna etmeyi başarsa da, kadınların kardeşleri, babaları ve hatta hayat arkadaşlarından da izin alması gerekmektedir. Bu noktadan sonra Helin ile genç kadınlar ve onların hayatlarında bulunan erkek figürler arasında oldukça telaşlı ve heyecanlı bir süreç başlar. Ancak bir anda genç kadınlardan biri kaybolur. Filmin hikayesi bu olaydan sonra kaybolan kız Gule’yi arama üzerine şekillenir. Dar Elbise full hd izlemek için yukarda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Dar Elbise Full HD İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, Dram Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle - Full Hd Tek Parça Yerli Film izle, Filmkomedi.com, Yerli Komedi Filmleri izle - Full Hd Yerli Komedi Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Hiner Saleem

Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Hazar Ergüçlü, Caner Cindoruk

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Lemon İzle Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Örümcek İzle Full HD

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Damat Takımı İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

5 izlenme
Sera İzle Tek Parça Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Yarım Kalan İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?