Crushed 2015 Online İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 147 Görüntülenme

Crushed 2015 Online İzle

(2015 Avustralya)

Yönetmen:

Megan Riakos

Oyuncular:

Sarah Bishop, Helmut Bakaitis, Sarah Bishop, Rupert Reid, Robert Preston, Roxane Wilson, Les Hill
2015 yılı ABD yapımı olan yabancı gerilim filmi Crushed HD İzle konusu bir genç kız etrafında dönüyor. Babasının ölümü ile yaşadığı yere annesinin yanına geri dönen genç kızı babasının ölümü sarsmıştır. Her şeyin normalleşmesini beklerken ise karşına çıkacak olan sorunlar hayatının seyrini değiştirecektir. Genç kızın babasının ölümünün aslında cinayet olduğunu öğrenmesinin şokunu atlatamadan ilk şüphelinin annesi olması ise genç kıza diğer bir darbe olacaktır. Şimdi genç kız babasının katilinin kim olduğunu bulmak ve bu durumdan kurtulmak zorundadır.

Reklamı Geç
30


Crushed 2015 Online İzle

2015 yılı Avustralya yapımı olan film Crushed Online izle filmi gerilim türü olarak vizyonda yerini almıştı. Film Dünyasına Crushed filmi ile adımını atan isim Megan Riakos aynı zamanda Crushed filminin senaryosunu da kaleme alıyor. Last Ride, The Navigator, The Astronaut ve Wicked Love: The Maria Korp Story filmlerinde oynayan ve Crushed filminde de oyuncu olarak yer alan isim Sarah Bishop ise Crushed izle filminin yapımcılığını üstleniyor.

Crushed-izle

Crushed-izle

Crushed Tek Part İzle

111 dakika boyunca gerilimin dozunu azaltmayan Crushed yabancı filminde başrolde The Matrix film serisi, Lucky Country, The Mysterious Geographic Explorations of Jasper Morello ve The Illustrated Family Doctor filmlerinde rol almış olan Helmut Bakaitis yer alırken, Crushed tek part izle filminin kadrosunda filmin yapımcısı da olan Sarah Bishop, Rupert Reid, Robert Preston, Roxane Wilson ve Les Hill isimleri yer alıyor.

Crushed-izle

Crushed-izle

Crushed HD İzle

2015 yılı ABD yapımı olan gerilim filmi Crushed HD İzle konusu bir genç kız etrafında dönüyor. Babasının ölümü ile yaşadığı yere annesinin yanına geri dönen genç kızı babasının ölümü sarsmıştır. Her şeyin normalleşmesini beklerken ise karşına çıkacak olan sorunlar hayatının seyrini değiştirecektir. Genç kızın babasının ölümünün aslında cinayet olduğunu öğrenmesinin şokunu atlatamadan ilk şüphelinin annesi olması ise genç kıza diğer bir darbe olacaktır. Şimdi genç kız babasının katilinin kim olduğunu bulmak ve bu durumdan kurtulmak zorundadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Crushed 2015 Online İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap