CROSSROADS Full HD Tek Parça
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (38)
723 Görüntülenme

CROSSROADS Full HD Tek Parça izle

Cossroads sansürsüz izle, Crossroads direk izle, Crossroads Full izle, Crossroads filmini izle Film, blues’cu olmak sevdasıyla yanıp tutuşan genç beyaz bir çocuğun ismi efsane olmuş Willie Brown’ı bulmasıyla başlar. Bu çocuk, Willie Brown’dan kayıp şarkısını bulmak için kendisine yardım etmesini ister. Tabi bu sırada da ilk olarak Willie şeytana sattığı ruhunu tekrardan alabilmek için kendisine karşı üstün gelinmesi zor bir gitarist olan Jack Butler’ı, gitar mücadelesinde yenmesi gerekmektedir. Fakat Jack Buutlarla gitar savaşına giren Willie değil blues aşığı filmimizin kahramanı genç çocuk olur. Genç çocuk, Jack Butlerla amansız bir mücadele eder ve savaşı kazanır. Kişinin hayalini kurduğu bir şeye sahip olmak için ne pahasına olursa olsun elinden geleni yapacağını ve sonunda düşlediğini elde ettiğini gözlemliyoruz. Gerçekten ne istediğimizi bilip ve bu emel doğrultusunda ilerleyerek önümüze çıkan engelleri aştığımızda arzumuzun gerçekleşebileceğini görüyoruz.
Load 2 3 4 5 Fragman

Reklamı Geç
30Cossroads sansürsüz izle, Crossroads direk izle, Crossroads Full izle, Crossroads filmini izle Film, blues’cu olmak sevdasıyla yanıp tutuşan genç beyaz bir çocuğun ismi efsane olmuş Willie Brown’ı bulmasıyla başlar. Bu çocuk, Willie Brown’dan kayıp şarkısını bulmak için kendisine yardım etmesini ister. Tabi bu sırada da ilk olarak Willie şeytana sattığı ruhunu tekrardan alabilmek için kendisine karşı üstün gelinmesi zor bir gitarist olan Jack Butler’ı, gitar mücadelesinde yenmesi gerekmektedir. Fakat Jack Buutlarla gitar savaşına giren Willie değil blues aşığı filmimizin kahramanı genç çocuk olur. Genç çocuk, Jack Butlerla amansız bir mücadele eder ve savaşı kazanır. Kişinin hayalini kurduğu bir şeye sahip olmak için ne pahasına olursa olsun elinden geleni yapacağını ve sonunda düşlediğini elde ettiğini gözlemliyoruz. Gerçekten ne istediğimizi bilip ve bu emel doğrultusunda ilerleyerek önümüze çıkan engelleri aştığımızda arzumuzun gerçekleşebileceğini görüyoruz.
Crossroads, 1986 ABD yapımı yönetmenliğini Walter Hill’in yaptığı güzel bir yapıttır. Filmin oyuncularının rollerine ne kadar hâkim olduklarını görüyoruz. Filmi izlerken çocukluk hayallerinizle şu anki olduğunuz yer arasında git gel yaşayacaksınız. Acaba geçmişte hayalini kurduğum yerde miyim yoksa hayat benim önüme mi geçmiş sorularının cevaplarını düşünmeye başlayacaksınız. Genç çocuğun engeller karşısındaki verdiği mücadeleden çok etkileneceksiniz. İzlerken keyifli saatler geçireceğiniz duygularınıza hitap eden orijinal bir yapıtla karşı karşıya kalacaksınız. Filmde, arzuyu, savaşı, mücadeleyi ve tutkuyu bir arada bulacaksınız. İzlemekten hoşnutluk duyacağınız filmde iyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap