Cloverfield Yolu No: 10 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
151 Görüntülenme

Cloverfield Yolu No: 10 İzle


Reklamı Geç
30


Sadece fragmanıyla bile büyük merak uyandıran bu devam filmi gerçekten tüylerinizi diken diken edecek. 10  Cloverfield Lane beklentilerinizi haklı çıkaran bir film. Daha ilk dakikalarında şüpheden şüpheye düşmeye başlıyorsunuz. Filmin yönetmen koltuğunda Dan Trachtenberg oturuyor.

Cloverfield-Yolu-No-10-İzle

Filmin oyuncuları olan ; John Goodman  ,  Cindy Hogan,  John Gallagher Jr. ,  Mary Elizabeth Winstead,  Douglas M. Griffin ,  gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışlar. Film başından sonuna kadar gerçekten gerilim yüklü. İzlerken soluğunuz kesilecek, meraklanacak ve tüyleriniz diken diken olacak. Size verdiği gerilim o kadar yüksek ki gözlerinizi bir an bile ekrandan alamayacaksınız. Filmin ilk başlarından itibaren gizem ve gerilimin en üst seviyelere tırmanıyor.

Filmin senaryosu, müzikleri, oyunculuklar gerçekten ilginizi çekecek türden. John Goodman mükemmel oyunculuğuyla aklınızda binlerce soru işareti bırakacak. 10 Cloverfield Lane oldukça başarılı bir film olmuş. Filmin çekimleri ve efektleri de gayet başarılı. Filmi kısaca özetleyecek olursak, Mary Elizabeth Winstead bir trafik kazası geçiriyor ve kendini bir sığınakta kapalı buluyor. Sığınağın sahibi John Goodman dünyaya bir saldırı olduğunu ve dışardaki yaşamın sona erdiğini söylüyor. Fakat Mary Elizabeth Winstead oradan kaçmaya çalışarak yaşananları kendi gözüyle görmek istiyor. Başından sonuna kadar gerilim ve şüphe dolu anlar sizleri bekliyor.

Cloverfield-Yolu-No-10

Tek mekanda çekilen filmlere göre oldukça başarılı. Filmin içi ters köşelerle dolu, aklınıza gelmeyecek şeyler bir anda oluveriyor ve sizi daha da şaşırtıyor. Film süresince sonraki sahnenin nasıl olacağını merak ediyorsunuz.  Ve böylece filmin nasıl sonuna geldiğinizi, zamanın nasıl geçtiğini fark edemiyorsunuz bile. 10 Cloverfield Lane filmini izledikten sonra bir sonraki filminin gelmesini sabırsızlıkla beklyeceksiniz. Film beklentilerin üstünde çok güzel ve gerilim dolu bir zaman geçirmenizi sağlıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Resimler

  "Cloverfield Yolu No: 10 İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap