Cinayet-i Aşk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 3,889 Görüntülenme

Cinayet-i Aşk izle izle

Cin Ayet- i Aşk filminde yeni evlenen bir çiftin, başından geçen olayları konu alan Cinayet-i Aşk filmi ilerleyen dakikalarda, tüylerinizi diken diken yapacak bir korku filmine dönüşüyor. Filmin geçişlerinin üstüne çok çalışıldığı fragmanından anlaşılıyor. Cinayet-i Aşk filmi 28 Temmuz 2017’ de vizyona girecek ve gişelerde büyük bir başarıya imza atacak gibi görünüyor.
Fragman 2 3 4 5 6


Cinayet-i Aşk izle

2017 Türkiye yapımı olan korku filminin, senaryosu başarılı kalemlerden çıkmış gibi görünüyor. Ahmet Küçükyalı’ nın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği film için, yazan ve yönetenin aynı olması olayların gerçekçiliğinin had safhada olacağını belli ediyor. Cinayet-i Aşk ismi gereği polisiye ve romantik olacağını düşünen sinemaseverleri yanıltan tür açıklaması geçtiğimiz günlerde geldi. Aslında filmin adının Cin Ayet-i Aşk olarak olacağı belirtilirken, filmin genel olarak korku türünde olacağı belirtildi.

Film içerisinde, Amerikan korku filmlerinden alınan kuşların camlara çarparak ölmesi gibi paranormal olaylara değinerek filmin konusunu biraz daha derinleştirmekle kalmamış. İnsanüstü varlıklar olan cinlerin yaşam tarzlarını ve insanlara yaptığı kötülükleri derinlemesine ekonu alan Cinayet-i Aşk filminin vizyon tarihi ise, 28 Temmuz 2017 olarak belirlendi.
Tamamının Türkiye’ de çekileceği film için, sinemaseverler basit bir korku filmi olmasından şüphe duyuyor ancak; filmde olayların gelişi güzel sıralanmadığını belirtmek gerek. Ahmet Küçükyalı’ nın yönetmenliğini yapacağı filmde, başrol olarak Funda Bostanlık ve Emre Kıvılcım bulunurken filmin oyuncu kadrosu gittikçe genişliyor. Gülçin Tunçok ve Naşit Özcan gibi başarılı isimleri filmin oyuncu kadrosunda görmek sinemaseverleri heyecanlandırmış gibi görünüyor. Filmin yapım projesini Gitassi Ajans üstlenirken dağıtımını ise Mars Dağıtım üstlenmiştir.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Cinayet-i Aşk izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (1)