Çin Seddi Macera Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,3 IMDB Puanı 2,160 Görüntülenme

Çin Seddi Macera Filmi İzle

(2017)

Yönetmen:

Zhang Yimou

Oyuncular:

Matt Damon, Andy Lau, Pedro Pasca

Çin Seddi Macera Filmi İzle


Çin Seddi izle


Dünya harikalarından biri de hiç şüpesiz Çin Seddi'dir şimdi bunun sizlere filmi çıkıyor desek ne dersiniz. Evet yanlış okumadınız Çin Seddi filmi çıkıyor. Sitemiz filmKomedi.com'da Çin Seddi Macera Filmi İzle başlığında bulabileceniz Çin Seddi full izle ilede bulabilirsiniz şimdi gelelim filme Başrollerinde Matt Damon, Andy Lau, Pedro Pasca Harika otuncuların bulunduğu Çin Seddi tek parça izle etiketli filmin yönetmeni ise Zhang Yimou üstleniyor.
cin-seddi-izle

Macera, Tarihi, Fantastik Tazındaki Çin Seddi hd izle Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biri olduğunu eminim biliyorsunuzdur. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğunu bilmeyen yoktur adamlar bizden ne kadarda çok kormuş böyle. ama yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Yalana bak yalana korkayız demiyorlarda.
Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor.

cin-seddi-hd-izle

Çin Seddi Türkçe Dublaj İzle


Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Çin Seddi Macera Filmi İzle

Çin Seddi izle

Dünya harikalarından biri de hiç şüpesiz Çin Seddi‘dir şimdi bunun sizlere filmi çıkıyor desek ne dersiniz. Evet yanlış okumadınız Çin Seddi filmi çıkıyor. Sitemiz filmKomedi.com’da Çin Seddi Macera Filmi İzle başlığında bulabileceniz Çin Seddi full izle ilede bulabilirsiniz şimdi gelelim filme Başrollerinde Matt Damon, Andy Lau, Pedro Pasca Harika otuncuların bulunduğu Çin Seddi tek parça izle etiketli filmin yönetmeni ise Zhang Yimou üstleniyor.
cin-seddi-izle

Macera, Tarihi, Fantastik Tazındaki Çin Seddi hd izle Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biri olduğunu eminim biliyorsunuzdur. Çin’in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğunu bilmeyen yoktur adamlar bizden ne kadarda çok kormuş böyle. ama yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Yalana bak yalana korkayız demiyorlarda.
Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor.

cin-seddi-hd-izle

Çin Seddi Türkçe Dublaj İzle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çin Seddi Macera Filmi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap