Cesur Köpek İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (6)
499 Görüntülenme

Cesur Köpek İzle

(2015)

Yönetmen:

Stuart McDonald

Oyuncular:

Sarah Snook , Alan Tudyk , Terry Camilleri , Deborah Mailman , Shane Jacobson
Aileniz ile beraber sıcak bir ortamda izleyebileceğiniz, Cesur Köpek filminin diğer ismi afişten de anlaşılacağı gibi Oddball'dır. 2015 yılında vizyona giren Oddball, Stuart McDonald'ın yönetmenliğin de ve Sarah Snook , Alan Tudyk , Terry Camilleri , Deborah Mailman , Shane Jacobson gibi isimlerin oyunculukları ile çok sevilmiştir. Küresel ısınmadan dolayı nesli tükenmek üzere olan bir penguen türünü korumaları gerekir. Diğer aç hayvanların ilgi odakları olan bu penguenleri korumak için ise bir grup insan ve koruma amaçlı eğitilen Oddball yaşam alanlarına gider. Burada eğlenceli dakikalar geçirecek ve bazı tehlikeler atlatacaklardır. İşini hakkıyla yapan Oddball ise ödül törenine layık bir köpek olacaktır.

Reklamı Geç
30


Cesur Köpek izle

Aileniz ile beraber sıcak bir ortamda izleyebileceğiniz, Cesur Köpek filminin diğer ismi afişten de anlaşılacağı gibi Oddball’dır. 2015 yılında vizyona giren Oddball, Stuart McDonald’ın yönetmenliğin de ve Sarah Snook , Alan Tudyk , Terry Camilleri , Deborah Mailman , Shane Jacobson gibi isimlerin oyunculukları ile çok sevilmiştir. Küresel ısınmadan dolayı nesli tükenmek üzere olan bir penguen türünü korumaları gerekir. Diğer aç hayvanların ilgi odakları olan bu penguenleri korumak için ise bir grup insan ve koruma amaçlı eğitilen Oddball yaşam alanlarına gider. Burada eğlenceli dakikalar geçirecek ve bazı tehlikeler atlatacaklardır. İşini hakkıyla yapan Oddball ise ödül törenine layık bir köpek olacaktır.

Oddball izle

Sitemizde Cesur Köpek filmi gibi bir çok komedi filmlerini bulabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz filmler bizde sadece tek parça halinde ve 1080p Full HD görüntü kalitesindedir. Yerli komedi filmlerine de büyük ilginiz olduğunu biliyoruz bunun üzerine editörlerimiz sizler için derin internette araştırmalar yapmakta ve su üzerine çıkartmaktadırlar. Bu süreçte, ziyaretçilerimizden her hangi bir ücret talep etmemekteyiz ve bu hep böyle kalacaktır. Fakat sizlerinde desteği olmadan sitemizi daim olarak sürdüremeyiz. Tek yapmanız gereken sitemizde ki filmleri izledikten sonra izlediğiniz film hakkında ki görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorum niteliğinde bizlerle paylaşmanız. Böylece ziyaretçilerimizin ne istediğini çok daha iyi bir şekilde anlayabileceğiz. Teşekkür ederiz. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap