Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor izle Sansürsüz Full HD Tek Part
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (32)
665 Görüntülenme

Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor izle Sansürsüz Full HD Tek Part

Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor direk izle, Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor filmini izle, İş dünyasında önde gelen bir grup patron kendi şirketleri için yeni araziler tanımlamak ve çalışacakları şehri tanımak, görmek üzere, Kuzey Mariana Adaları'nın başkenti olan şehir Sapian’a giderler. Adada gezdikleri arazi içerisinde bulunan 2. Dünya savaşı yıllarında Japonlar tarafından inşa edilen, terk edilmiş kulübe bulurlar. Bu eski ve bir o kadarda ürkütücü kulübeyi keşfetmek isterken başlarına gelecek ve her biri ölümle sonuçlanacak olaylardan habersizdirler. Her bir iş adamı başlarına gelen korkunç olaylar sonucu gerek iş dünyasından, gerekse birbirlerinden sakladıkları sırları ortaya çıkacak. Kulübe içerisinde ki lanet, iş adamlarının tüm korkularını ortaya çıkaracaktır.

Reklamı Geç
30


Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor direk izle, Cehennem: Ölüm Nerede Yaşıyor filmini izle, İş dünyasında önde gelen bir grup patron kendi şirketleri için yeni araziler tanımlamak ve çalışacakları şehri tanımak, görmek üzere, Kuzey Mariana Adaları’nın başkenti olan şehir Sapian’a giderler. Adada gezdikleri arazi içerisinde bulunan 2. Dünya savaşı yıllarında Japonlar tarafından inşa edilen, terk edilmiş kulübe bulurlar. Bu eski ve bir o kadarda ürkütücü kulübeyi keşfetmek isterken başlarına gelecek ve her biri ölümle sonuçlanacak olaylardan habersizdirler. Her bir iş adamı başlarına gelen korkunç olaylar sonucu gerek iş dünyasından, gerekse birbirlerinden sakladıkları sırları ortaya çıkacak. Kulübe içerisinde ki lanet, iş adamlarının tüm korkularını ortaya çıkaracaktır.
2016 Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya ortak yapımı olan filmin yönetmenliğini 1972 Japonya/Tokyo doğumlu Hiroshi Katagiri üstlenmiştir. Geçtiğimiz yılda gösterime giren film olağan üstü korku ve gerilim sahneleriyle, IMDB’den 6,5 puan almaya hak kazanmış bir filmdir. Yönetmen Hiroshi Katagiri oyuncu kadrosunda; Doug Jones, Simon Phillips, Patrick Gorman, Keisuke Akizawa, Katherine Wallace gibi usta isimlere yer vermiştir. Bunların arasında Katherine Wallace her zaman olduğu gibi rolünün hakkını vermeyi başarmış büründüğü karakteri en iyi şekilde izleyiciye ulaştırmıştır. İzleyicilerin yorumlarına göre filmin en güzel tarafı sonunu tahmin edememeleri yönünde. Filmde yer alan korku sahnelerini izlerken aynı zamanda üst düzey bir gerilime bürünüyor ve ne olup biteceği hakkında hiçbir fikir yürütemiyorsunuz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap