Cebimdeki Yabancı İzle Tek Parça 1080p Seyret
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (172)
4,929 Görüntülenme

Cebimdeki Yabancı İzle Tek Parça 1080p Seyret

Cebimdeki Yabancı Sansürsüz İzle, Cebimdeki Yabancı Full İzle, İyi anlaşan bir arkadaş grubunun bir oyun ile birlikte hayatlarını değiştirmesini konu alan bu film korku ve komedi dalında yayınlanmakta olup sinemada farklı bir şekilde yer almaktadır. Yakın arkadaşlar rutin olarak buluşmakta ve artık durumu sıkıcı bulmaya başlamışlardır. Bunun üzerine yeniden bir arada olan bu arkadaş grubu bu sefer farklı bir şekilde bir araya gelmeyi planlamaktadır. Bu sefer telefonlar masada duracak ve her mesaja birlikte bakılacaktır. Oldukça basit görünen ama birden çok sorunu ortaya çıkaracak bu oyun arkadaşlar tarafından kabul edilmiştir. İlk başta her ne kadar tatlı giden bir oyun olsa da ilerleyen saatlerden iş çığırından çıkacaktır. Arkadaşların her birinin telefonuna mesaj gelmeye başlamıştır. Gizli kalması gereken her olay yavaş yavaş ortaya dökülmektedir. Bunlardan ilki ise eşini aldatan birinin yaptıkları, sapığı olanlar gibi her şey ortaya dökülecektir. Bu mesajlar ise ortamı daha çok gerecek ve bu grubu dağıtmaya kadar gidecektir.

Reklamı Geç
30Cebimdeki Yabancı Sansürsüz İzle, Cebimdeki Yabancı Full İzle, İyi anlaşan bir arkadaş grubunun bir oyun ile birlikte hayatlarını değiştirmesini konu alan bu film korku ve komedi dalında yayınlanmakta olup sinemada farklı bir şekilde yer almaktadır. Yakın arkadaşlar rutin olarak buluşmakta ve artık durumu sıkıcı bulmaya başlamışlardır. Bunun üzerine yeniden bir arada olan bu arkadaş grubu bu sefer farklı bir şekilde bir araya gelmeyi planlamaktadır. Bu sefer telefonlar masada duracak ve her mesaja birlikte bakılacaktır. Oldukça basit görünen ama birden çok sorunu ortaya çıkaracak bu oyun arkadaşlar tarafından kabul edilmiştir. İlk başta her ne kadar tatlı giden bir oyun olsa da ilerleyen saatlerden iş çığırından çıkacaktır. Arkadaşların her birinin telefonuna mesaj gelmeye başlamıştır. Gizli kalması gereken her olay yavaş yavaş ortaya dökülmektedir. Bunlardan ilki ise eşini aldatan birinin yaptıkları, sapığı olanlar gibi her şey ortaya dökülecektir. Bu mesajlar ise ortamı daha çok gerecek ve bu grubu dağıtmaya kadar gidecektir.
Farklı bir konu olan bu film gerilim ve komedinin işlendiği başarılı filmler arasında gösterilmektedir. Birbirinden usta ve beğenerek izlediğimiz oyunu kadrosuna sahip bu filmde Belçim Bilgin Erdoğan, Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu ve Buğra Gülsoy gibi isimler yer almakta olup başarılı bir rol sergilemişlerdir. İzleyenlerin ilgi gösterdiği izlemeyenlerin bile merak ettiği bu film Serra Yılmaz tarafından yönetilmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap