Çat run 2 yabancı komedi
3.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.7 /10 (10)
2,215 Görüntülenme

Çat run 2 yabancı komedi

(2014 ABD)

Yönetmen:

John Stockwell

Oyuncular:

Scott Mechlowicz, Vanessa Baranch, Leonardo Nam, Winter Ave Zoli, Alphonso McAuley

Reklamı Geç
30

Çat run 2 yabancı komedi

Çat Run 2 Filmi New Orleans da bir depo ve karanlık depoda bekleyen iki güzel kadın.. Deponun kapısı aniden açılır ve içeriye bir itfaiyeci girer. Kadınlardan biri bir tokatla itfaiyeciyi yere serer ve oradan ayrılırlar.

Film geçmişi göstererek devam eder. Başta görünen güzel kadınlardan birini bir striptiz kulübünde striptiz yaparken izleriz. Bur grup adam bu sahnede dans etmekte olan iki güzel kadını askerleri eğlendirmek üzere askeri birliğe alırlar. Bir gece içlerinden biri esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur ve izini süren askerler onu sunucudan bilgi çalarken yakalarlar. Çok iyi dövüşen ve silah kullanan bu iki kadının aslında striptizciden daha fazlası oldukları anlaşılır. İçlerinden biri arkadaşını kurtarmak için askerlerle aralarında çıkan çatışmada bir askerin silahının önüne atlayarak kendisini feda edere ölür.

sx_o2h_l

Çat run 2 Filmi

Çat Run 2 Filmi akıllara intikam getiren bu sahnenin sonrasında asıl macera ve çözülmesi gereken düğümler bir bir çözülmeye başlayacaktır. Arkadaşı öldükten sonra esrarengiz görevini yerine getirmeye devam etmek için işe koyulan diğer kadının hayatında akla gelmeyecek olaylar ve tehlikeler yaşanmaya başlar.
Filmde cesur, yetenekli, akıllı ve güzel iki kadın ajanın kötü adamlarla giriştikleri mücadelede ve onları zekice ve kurnazca nasıl alt ettiklerini izlemekteyiz.

indir-3

Çat run 2 Filmi İzle

Amerikan aksiyon filmi örneği olan Çat Run 2 Filmi serisinin ikincisiyle karşımıza çıkan yönetmen John Stockwell ve oyuncular; Scott Mechlowicz, Vanessa Baranch, Leonardo Nam, Winter Ave Zoli, Alphonso McAuley.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çat run 2 yabancı komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap