cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Carnage Park İzle

190
FILM BILGILERI 11 ay eklendi
Carnage Park İzle

2016 yeni Nostaljik atmosferin günümüz çekim teknikleri ile buluşması sonucu ortaya çıkan bağımsız filmler için önemli bir basamak olan Sundance Film Festivali’nde izleyiciler ve sinema otoriteleri tarafından oldukça beğeni kazanmış bir yapım olma özelliği taşıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekmekte olan yapımın, genel künyesi ise şu şekilde oluyor :Pat Healy (Wyatt Moss),Scorpion Joe (James Landry Hebert),Lenny (Michael Villar),Vivian Fontaine (Ashley Bell),Alan Ruck (Sheriff Moss),Larry Fessenden (Travis)

Carnage-Park

Sundance Film Festivali gösteriminin ardından South By Southwest platformunda da izleyiciler ile buluşma fırsatına sahip olan yapım, sürükleyici kurgusu ile de kendi türü içerisinde öne çıkan filmlerden biri oluyor. Carnage Park yabancı full hd film klasik aksiyon ve suç temalı filmlerden daha farklı bir hikaye örgüsü olan Carnage Park, ani verilen yanlış kararlar doğrultusunda oldukça kötü sonuçlar elde edilebileceğini ve planların asla düşünüldüğü gibi gerçekleşemeyeceğini de oldukça fazla bir heyecan seviyesi ile gözler önüne seriyor.

Klişe kaç-kovala temalı filmlerden farklı olan Carnage Park’ın konusu, ise beklentilerin üzerinde olması sebebiyle oldukça dikkat çekiyor. 1978 yılına göre kendi içlerinde oldukça ”özenti” sayılabilecek iki hırsız olan Scorpion Joe (James Landry Hebert) ve Lenny (Michael Villar) son banka soygunu girişimlerinde istedikleri sonucu elde edememişlerdir.

Carnage-Park-2016

Yanlarına rehine olarak aldıkları Vivian (Ashley Bell) ile kaçmakta olan ikili, hayatlarının hatasına doğru yol aldıklarında habersizdirler. California‘nın ücra noktalarından olan Carnage Park isimli bölgeye hatayla giren Joe ve Lenny, Vietnam gazisi eski bir keskin nişancı olan Wyatt Moss (Pat Healy) tarafından büyük bir tehlikeye doğru sürükleneceklerdir. Carnage Park’ı kendi kuralları ile yönetmekte olan Moss, arazisine izinsiz giren bu grubu av olmak ya da hayatta kalmak konusunda büyük bir sınava dahil edecektir.

Carnage Park Full HD İzle

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri izle, Yabancı Filmler

Yapım: ABD

Yönetmen: Mickey Keating

Oyuncular: Ashley Bell, Pat Healy, James Landry Hébert

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?