Çapraz Savaş izle Türkçe Dublaj 720p
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (37)
657 Görüntülenme

Çapraz Savaş izle Türkçe Dublaj 720p

Çapraz Savaş direk izle, Çapraz Savaş full izle, Çapraz Savaş filmi, ele aldığı konu ile izleyenleri kendine çekerken, son zamanlarda yapılmış olan en iyi aksiyon filmlerinden biri olarak sinema severlere sunulmaktadır. Film istenilen etkiyi yaşatamamasından dolayı ise IMDB'den 4,9 gibi bir puan almıştır. Filmin konusu; Los Angeles şehrinde ortaya çıkmış olan Gunnar'ı, Callan durdurmaya çalışmaktadır. Gunnar'ı durdurmak için ise arkadaşları ile beraber silahları kuşanarak büyük bir çatışmanın içerisine girmektedirler. Bu çatışma oldukça şiddetli ve kanlı olacaktır. Çünkü Gunnar azılı bir katildir ve birçok yasa dışı işin peşindedir. Aksiyonun ve gerilimin hiç dinmediği bu film, Türkçe Dublaj seçeneğiyle sizlerle.

Reklamı Geç
30

Cross Wars (2017) Fragman | izlesene.com

Çapraz Savaş direk izle, Çapraz Savaş full izle, Çapraz Savaş filmi, ele aldığı konu ile izleyenleri kendine çekerken, son zamanlarda yapılmış olan en iyi aksiyon filmlerinden biri olarak sinema severlere sunulmaktadır. Film istenilen etkiyi yaşatamamasından dolayı ise IMDB’den 4,9 gibi bir puan almıştır. Filmin konusu; Los Angeles şehrinde ortaya çıkmış olan Gunnar’ı, Callan durdurmaya çalışmaktadır. Gunnar’ı durdurmak için ise arkadaşları ile beraber silahları kuşanarak büyük bir çatışmanın içerisine girmektedirler. Bu çatışma oldukça şiddetli ve kanlı olacaktır. Çünkü Gunnar azılı bir katildir ve birçok yasa dışı işin peşindedir. Aksiyonun ve gerilimin hiç dinmediği bu film, Türkçe Dublaj seçeneğiyle sizlerle.
Çapraz Savaş filmi, 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı aksiyon filmi olarak izleyenleri ile buluşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda sinema severlerin yakından tanımakta olduğu ve Çatışma, You’re My Angel, Shifter gibi filmleri ile kendini ön plana çıkarmış olan yönetmen, senarist, oyuncu ve yapımcı Patrick Durham yer alırken; filmin başrolünde ise Domino, Terminator: The Sarah Connor Chronicles gibi filmlerin yanı sıra Smalville dizisinde aldığı rolle kendini sinema severlere sevdiren ünlü Amerikalı oyuncu Brian Austin Green yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Lori Heuring, Tim Abell, Apriel Starkweather, William Romeo gibi oldukça ünlü isimler bulunmakta olan bu yapımın yapımcılığını ise Tim Abell ve Patrick Durham beraber üstlenmişlerdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap