Camera Obscura İzle Online Full Film Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (216)
2,366 Görüntülenme

Camera Obscura İzle Online Full Film Seyret

()

Yönetmen:

Aaron B. Koontz

Oyuncular:

Christopher Denham, Nadja Bobyleva, Catherine Curtin
Normal bir yaşam sürmek isteyen bir adam vardır. Bu adam askeri muhabir olan Billy'dir. Artık şehre dönmüş ve tüm sıkıntılardan uzak bir hayat sürmeyi düşünürken bu düşüncesi istediği gibi gerçekleşmeyecektir. Billy artık zor ve sıkıcı günlerini geride bırakmak istemektedir. Ancak bu konuda olaylar pekte istediği gibi ilerlemeyecektir. Billy'nin bir diğer tutkusu ise fotoğraf çekmektir. Bu fotoğraflarda bir gariplik olduğu anlaması uzun sürmeyecektir. Fotoğraflarda gün geçtikçe paranormal olaylara şahit olmaya başlayan Billy'i garip bir sıkıntı alacaktır. Fotoğrafta gördüğü her kişi yavaş yavaş hayata veda etmektedir. Her bir fotoğraftan yeni bir insanın yok oluşuna şahit olan Billy'i büyük bir korku almıştır. Ve gözler son olarak Billy'e çevrilmiş olup hayatta kalma mücadelesine girecek olması şimdiden kendisini oldukça korkutmaya başlamıştır. Genç adam tüm bu sıkıntılar içerisinde gün geçtikçe daha da çok bunalıma sürüklenmektedir. Tam hayattan kopacak iken bu bunalımın eşiğinden dönecektir.

Reklamı Geç
30


Camera Obscura Direk izle, Camera Obscura Sansürsüz İzle. Normal bir yaşam sürmek isteyen bir adam vardır. Bu adam askeri muhabir olan Billy’dir. Artık şehre dönmüş ve tüm sıkıntılardan uzak bir hayat sürmeyi düşünürken bu düşüncesi istediği gibi gerçekleşmeyecektir. Billy artık zor ve sıkıcı günlerini geride bırakmak istemektedir. Ancak bu konuda olaylar pekte istediği gibi ilerlemeyecektir. Billy’nin bir diğer tutkusu ise fotoğraf çekmektir. Bu fotoğraflarda bir gariplik olduğu anlaması uzun sürmeyecektir. Fotoğraflarda gün geçtikçe paranormal olaylara şahit olmaya başlayan Billy’i garip bir sıkıntı alacaktır. Fotoğrafta gördüğü her kişi yavaş yavaş hayata veda etmektedir. Her bir fotoğraftan yeni bir insanın yok oluşuna şahit olan Billy’i büyük bir korku almıştır. Ve gözler son olarak Billy’e çevrilmiş olup hayatta kalma mücadelesine girecek olması şimdiden kendisini oldukça korkutmaya başlamıştır. Genç adam tüm bu sıkıntılar içerisinde gün geçtikçe daha da çok bunalıma sürüklenmektedir. Tam hayattan kopacak iken bu bunalımın eşiğinden dönecektir.
2017 ABD yapımları arasında bulunan ve gerilim korku kategorilerinde yer alan bu filmde sahneleri içerisinde büyük gerilimlere şahit olacaksınız. Bu film Aaron B. Koontz tarafından yönetilmiş olup, Cameron Burns, Aaron B. Koontz gibi isimler tarafından da kaleme alınmıştır. Bu gerilim dolu ve zaman zaman korku duygularını da izleyicilere yansıtan filmin oyuncu kadrosunda Christopher Denham, Nadja Bobyleva, Catherine Curtin gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap