Buzlar Krallığı Yabancı Komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 1,797 Görüntülenme

Buzlar Krallığı Yabancı Komedi

(2016 Kanada )

Yönetmen:

Sean Patrick O’Reilly

Oyuncular:

Alison Wandzura, Kiefer O’Reilly, Jane Curtin, Christopher Plummer, Ron Perlman
Buzlar Krallığı İzlemek için sitemizi ziyaret edebilir ve filmin konusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Howard henüz küçük bir çocuktur. Howard’ın babası delirdiği düşünüldüğü için bir akıl hastanesinde kalmaktadır.

Reklamı Geç
30

Buzlar Krallığı Yabancı Komedi

Buzlar Krallığı İzlemek için sitemizi ziyaret edebilir ve filmin konusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Howard henüz küçük bir çocuktur. Howard’ın babası delirdiği düşünüldüğü için bir akıl hastanesinde kalmaktadır. Arada ziyarete giderek babasını gören Howard bir gün annesinden ona bir hikaye anlatmasını ister. Annesi ise daha iyi bir fikri olduğunu söyleyerek ona bir kitap verir. Bir gün yine babasını görmeye akıl hastanesine giden Howard, kitabı da yanında götürür. Babası kitabı öğrendiğinde Howard’a kitabı asla okumamasını hatta kitabı yakmasını söyler. Eve dönen Howard için merak ağır basar ve kitabı okumaya başlar. Aynı zamanda da kendisini Buzlar Krallığı denen karların hâkimiyet sürdüğü bir yerde bulur.

indir-1

Buzlar Krallığı Full İzle

İlk karşısına çıkan ve uçabilen varlıkla dilleri farklıdır ve anlaşamazlar ancak buna rağmen arkadaş olurlar. Buzlar Krallığını yönetenler de Howard’ın varlığını öğrenmiştir. Howard için macera yeni başlıyordur. Acaba Howard, Buzlar Krallığı’ndan eve dönebilecek midir? Howard babası ile ilgili bir şeyleri bu macerasında öğrenecektir.

indir

Buzlar Krallığı HD İzle

Buzlar Krallığı HD izleme seçenekleri ile sitemizde mevcut olup filmin İmdb puanı 6.3 olan 2016 Kanada yapımı animasyon filmi macera yüklü bir film olarak seyirci ile buluşuyor. Filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını ise tek bir isim, yani Sean Patrick O’Reilly üstleniyor. Animasyon filminde seslendirmeleri ise Alison Wandzura,
Kiefer O’Reilly, Jane Curtin, Christopher Plummer ve Ron Perlman üstleniyor. Animasyon filmleri sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap ediyor ve yetişkinler de çocuklar kadar animasyon filmlerini severek izliyorlar. Ailenizle birlikte Buzlar Krallığı filmini çok severek izleyeceksiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Buzlar Krallığı Yabancı Komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap