Buğday Full HD izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (108)
2,177 Görüntülenme

Reklamı Geç
30


Buğday izle, Buğday full HD izle Yerli filmler arasında yer alarak ilgi çekecek projeler kapsamında değerlendirilecek olan Buğday filmi; sanat filmleri statüsünde yer alarak; insanların beklentilerini karşılayacak oyunculukları ve olay örgüsünü içeren bir film olarak gündeme gelecektir. Bu şekilde de ilgi görecek olan Buğday adlı yapım; son zamanların en fazla dikkat edilen projeleri arasında da yer alarak adından söz ettirecektir.
Olay örgüsünün tamamen durgun bir biçimde işlemesine rağmen; hayatın gerçek bir kesitini ele alan bir film olmasıyla dikkatleri üzerine çekecek ve genel olarak festivallerde yer alarak gündemden düşmeyecek bir proje olarak da kendini gösterecek olan Buğday adlı film; son dönemlerde sinemaseverler tarafından en fazla beklenilenler filmler arasında yer almaktadır. Bu film insanların beklentilerini de karşılayacak düzeyde de kendini göstermektedir. Bu sebepten dolayı da son zamanların en fazla kendinden bahsettirecek filmleri arasında da yer alacaktır.
Buğday adı ile vizyona girmeye hazırlanan ve film festivallerinde görücüye çıkacak niteliklere sahip olan Buğday adlı filmin senaristliği ve yönetmenliği konusunda devreye giren Semih Kaplanoğlu; ortaya başarılı bir proje koymuştur. Dram ögelerini içeren bu filmin içerisinde yer alan Jean-Marc Barr, Ermin Bravo, Grigoriy Dobrygin gibi isimler de Buğday adlı filmi bambaşka bir boyuta taşıyarak; bu alanda yeterlilik gösterip; sinemaseverlerin sık sık tercih ettiği bir projenin içerisinde yer almaları ile de performanslarını kanıtlayacaklardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap