Bright izle Full Hd Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (128)
2,136 Görüntülenme

Bright izle Full Hd Tek Parça

()

Yönetmen:

David Ayer

Oyuncular:

Will Smith, Joel Edgerton, Lucy Fry
Ward ve ork Jakoby sürekli beraber devriyeye çıkan iki yakın polis memurudur. İki polis memuru geceleri çıktıkları devriye esnasında hem kanunları korumaya çalışıyorlar. Hem de farklı ırkların dünyaya zarar vermesini, engelliyorlar. Günler bu şekilde akıp giderken zamanla dünyanın kötü niyetli ırkların eline geçeceğinin farkına varırlar. Orkların başlattığı bu tehdide karşı elfler ve insanlar ortak bir mücadele yürütmeye karar verirler. Eski tarihlerden beri var olan bir maddeyi elinde bulunduran ırkın her şeyi yapabilme olasılığından ötürü ırklar arası bir savaş başlar. Bu savaş esnasında yapılan mücadelede bu maddeyi insanlar ele geçirmeye çalışırlar. Kutsal olarak bilinen bu maddenin yanlış ellerde olması oldukça tehlikeli işlere yol açabilmektedir. Bir tarafta bu maddeyi kullanarak dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü ırklar. Diğer tarafta ise bu madde sayesinde dünyayı daha da yaşanabilir hale getirmek isteyen insan ırkı ve elfler. Yapılan bu mücadelede kim galip gelecek? Acaba insan ırkı bu savaştan galip gelerek dünyanın kaderini değiştirebilecekler mi? Ward ve ork Jakoby’nin olabildiğince mücadele gösterdiği bu savaşta izleyicileri bol aksiyon sahneleri beklemektedir

Reklamı Geç
30Bright Sansürsüz İzle, Bright Full İze,Ward ve ork Jakoby sürekli beraber devriyeye çıkan iki yakın polis memurudur. İki polis memuru geceleri çıktıkları devriye esnasında hem kanunları korumaya çalışıyorlar. Hem de farklı ırkların dünyaya zarar vermesini, engelliyorlar. Günler bu şekilde akıp giderken zamanla dünyanın kötü niyetli ırkların eline geçeceğinin farkına varırlar. Orkların başlattığı bu tehdide karşı elfler ve insanlar ortak bir mücadele yürütmeye karar verirler. Eski tarihlerden beri var olan bir maddeyi elinde bulunduran ırkın her şeyi yapabilme olasılığından ötürü ırklar arası bir savaş başlar. Bu savaş esnasında yapılan mücadelede bu maddeyi insanlar ele geçirmeye çalışırlar. Kutsal olarak bilinen bu maddenin yanlış ellerde olması oldukça tehlikeli işlere yol açabilmektedir. Bir tarafta bu maddeyi kullanarak dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü ırklar. Diğer tarafta ise bu madde sayesinde dünyayı daha da yaşanabilir hale getirmek isteyen insan ırkı ve elfler. Yapılan bu mücadelede kim galip gelecek? Acaba insan ırkı bu savaştan galip gelerek dünyanın kaderini değiştirebilecekler mi? Ward ve ork Jakoby’nin olabildiğince mücadele gösterdiği bu savaşta izleyicileri bol aksiyon sahneleri beklemektedir.
2017 Amerika Birleşik Devletleri olan filmde izleyicileri bol aksiyonlu sahneler beklemektedir. Bilim kurgu, suç, gerilim ve fantastik film kategorisinde yer alan filmin yönetmenliğini David Ayer üslenirken oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Joel Edgerton, Lucy Fry gibi birçok usta isme yer verilmiştir. 118 dakika boyunca bol aksiyonlu sahneleriyle izleyicileri etkilemeyi başaran film sizlerle.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap