Braven İndirmeden Online Full Seyret
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (19)
348 Görüntülenme

Braven İndirmeden Online Full Seyret izle

Braven Direk İzle, Braven Türkçe Dublaj İzle,Joe Braven ABD ve Kanada sınırında ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Bu yaşamı sırasında ise ağaç kesim ile uğraşan bu adam ise başına gelecek bir olay ile büyük bir maceranın içine atılmaktadır. Ormanda yaşamaları onların başına büyük bir sıkıntı açacaktır. Bütün ormana sahip olan bu adam bir gün uyuşturucu kaçakçıları ile yolları kesişir. Bu uyuşturucu kaçakçıları ise ellerinde bulunan uyuşturucuyu saklamak istemektedir. Bu saklama işlemi için ise Braven’ın ailesi ile birlikte yaşadığı evi seçmektedirler. Kaçakçılar bu eve girdiklerinde ise büyük bir hata ile karşı karşıya gelmektedirler. Ailesinin de evin içinde bulunması Braven büyük bir şekilde kızdırmış ve hiç bilinmedik bir yüzünü ortaya çıkarmaktadır. Ailesini ve evini bu adamlardan kurtarmak isteyen Braven ise bu savaşa dâhil olmuş ve o adamları oradan çıkararak ailesini kurtarmak için ellinden geleni yapmaktadır.

Reklamı Geç
30Braven Direk İzle, Braven Türkçe Dublaj İzle,Joe Braven ABD ve Kanada sınırında ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Bu yaşamı sırasında ise ağaç kesim ile uğraşan bu adam ise başına gelecek bir olay ile büyük bir maceranın içine atılmaktadır. Ormanda yaşamaları onların başına büyük bir sıkıntı açacaktır. Bütün ormana sahip olan bu adam bir gün uyuşturucu kaçakçıları ile yolları kesişir. Bu uyuşturucu kaçakçıları ise ellerinde bulunan uyuşturucuyu saklamak istemektedir. Bu saklama işlemi için ise Braven’ın ailesi ile birlikte yaşadığı evi seçmektedirler. Kaçakçılar bu eve girdiklerinde ise büyük bir hata ile karşı karşıya gelmektedirler. Ailesinin de evin içinde bulunması Braven büyük bir şekilde kızdırmış ve hiç bilinmedik bir yüzünü ortaya çıkarmaktadır. Ailesini ve evini bu adamlardan kurtarmak isteyen Braven ise bu savaşa dâhil olmuş ve o adamları oradan çıkararak ailesini kurtarmak için ellinden geleni yapmaktadır.
Braven filmi 2018 Aksiyon filmleri kategorisinde yer almaktadır. Çok fazla tercihe dilen ve sevilen film ise 2018 yılına damga vuran filmlerin arasında kendisini yer bulmaktadır. Aynı zamanda filme damga vuran diğer bir konu ise filmin oyuncu kadrosu olarak yer almaktadır. Bu oyuncu kadrosunda ise Jason Momoa, Garret Dillahunt, Jill Wagner, Stephen Lang, Brendan Fletcher gibi isimlerin yer alması filmin izleyenleri için ise büyük bir etki yaratmaktadır. Aynı zamanda bu film Kanada yapımı olarak bilinmektedir. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap