Boyun Eğmez izle Full HD Tek Part
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (89)
7,2 IMDB Puanı 1,775 Görüntülenme

Boyun Eğmez izle Full HD Tek Part izle

IMDB puanları çok yüksek olan izleyiciler tarafından çok ilgi görmüş olan filmde sporcu olan Louis'in hayatından bahsetmektedir. Atletizm ile ilgilenen uzun mesafe koşucusu olan Amerikalı Louis olimpiyatlarda ülkesini temsil etmektedir. Berlin'de olan yarışmalarda ülkesini temsil etmek için gittiğinde hayal kırıklığı onun için başlamıştır. Hayali dereceye gidip madalyonlar almaktı. İstediği gibi başarılı olamamıştı tüm yeteneklerini ortaya koyarak çok güzel performanslar ortaya koymuştu. Louis'in performans başarılarından Adolf Hitlerin haberi olmuş ve yetenekli sporcu ile ilgilenmeye başlar.

Reklamı Geç
30


Boyun Eğmez izle full hd tek part 1080p, Boyun Eğmez filmini online direk full hd izle,

Boyun Eğmez izle Türkçe Dublaj

IMDB puanları çok yüksek olan izleyiciler tarafından çok ilgi görmüş olan filmde sporcu olan Louis’in hayatından bahsetmektedir. Atletizm ile ilgilenen uzun mesafe koşucusu olan Amerikalı Louis olimpiyatlarda ülkesini temsil etmektedir. Berlin’de olan yarışmalarda ülkesini temsil etmek için gittiğinde hayal kırıklığı onun için başlamıştır. Hayali dereceye gidip madalyonlar almaktı. İstediği gibi başarılı olamamıştı tüm yeteneklerini ortaya koyarak çok güzel performanslar ortaya koymuştu. Louis’in performans başarılarından Adolf Hitlerin haberi olmuş ve yetenekli sporcu ile ilgilenmeye başlar.

Boyun Eğmez izle Türkçe Altyazılı Seyret Full HD

Aradan geçen zamanla yeniden olacak olan olimpiyatlarda Louis ilgi gören bir sporcudur. Olimpiyatların başlayacağı zaman çıkan ikinci dünya savaşı nedeniyle iptal edilmiştir.
Louis çıkan savaşta gönüllü olup savaşa arkadaşları ile katıldı. Savaş sırasında geçirilen kaza sonucu iki arkadaşı ile hayatta kalmayı başarmış ve yaşam mücadelesi verirler. Arkadaşları ile Louis’i kurtaranlar aslında düşman hattından deniz kuvvetleriydi . Filmin konusu tamamiyle Louis Zamperini’nin gerçek hayatından kesitler olup çok güzel anlamlar izleyicilere katabilir. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap