Bounty Hunter Yabancı Komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,146 Görüntülenme

Bounty Hunter Yabancı Komedi

(2016 Kore)

Yönetmen:

Jiu Chen, Samuel Yeunju Ha

Oyuncular:

Ghost House, I Am Sam, Lee Min Ho, Yan Tang, Karena Ng, Kim Min-gyo, Siu-wong Fan

Reklamı Geç
30

Bounty Hunter Yabancı Komedi

Bounty Hunters filmi Güney Kore, Çin ve Hong Kong ortak yapımı olan Bounty Hunters filminin yönetmen koltuğunda Shin Tae-ra otururken, filmin senaryosunu Edmond Wong kaleme alıyor. Edmond Wong Ip Man filmlerinin serisinin ve Maymun Kral filminin de senaryolarını kaleme almıştı. Bounty Hunters filminin yapımcılığını ise Jiu Chen ve Samuel Yeunju Ha birlikte üstlenmiştir. Güney Kore, Çin ve Hong Kong ortak yapımı 2016 filmi olan Bounty Hunters aksiyon ve komedi kategorileriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

bounty-hunters-is-an-upcoming-joint-chinese-korean-film-starring-lee-min-ho-tiffany-tang-and-wallace-chung

Bounty Hunter Filmi İzle

Bounty Hunters Filmin konusu, Kore, Tayland, Hong Kong, Çin ve başka Asya ülkelerinde yer alan hepsi birbirinden kabiliyetli ödül avcılarının çevresinde dönmektedir. Kaçak paranın peşindeki 5 farklı ödül avcısının iş üstündeki komik hallerini izlerken çok keyif alacaksınız.

Filmin başrollerinde Ghost House, I Am Sam, Get Up, Zevk Meselesi, Şehir Avcısı ve Faith filmlerinden tanınan Lee Min Ho, Yan Tang, Karena Ng, Kim Min-gyo ve Siu-wong Fan yer alıyor.

st_20160713_bcmovie13_2435846

Bounty Hunter İzle

Seoul, Güney Kore’de, 22 Haziran 1987 tarihinde doğan Lee Min Ho’nun bir ablası vardır. Küçük yaştayken hayali futbolcu olmaktı. Ancak daha ilkokul 5. sınıfta okurken geçirdiği bir sakatlıkla futbolcu olma hayalleri sona erdi. Ancak hala daha futbola ilgi duyuyor ve Nal Do Ho’yu favori oyuncusu olarak görüyor. Lise 2. sınıftayken dikkatini oyunculuk çekti. Lisede bir üst sınıfta bulunan bir öğrencinin yardımıyla Starhaus Entertainment’ a girmiştir. Eğitiminden sonra katıldığı oyuncu seçmeleriyle küçük rollerde bulunmuştur. Lee Min Ho günümüzde Konkuk Üniversitesi Film ve Sanat okumaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bounty Hunter Yabancı Komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap